Jump to content

Въпроси относно новото ми А3 1.6


audi_a3_aeh

Recommended Posts

Може ли да ми кажете AUDI A3 1.6 AEH мотор 97-ма със демферен маховик ли е колко ви горят на вас расход съответно градско извънградско със нормално и със по спортно каране и другото което ме интересува 8клапана ли е гледам че главата е малка но да не са 16 клапана на 1 вал преди така бях чул но май не са. Моля да пишат само хора с опит.

Мерси предварително и се извинявам на админите за темата защото сигурно ги има из форума тез инфота но нямам никаво време да търся.

:lach:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во става колеги никой ли не кара Ауди с такав мотор кажете впечатленията от него плюсове минуси

Редактирано от audi_a3_aeh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С търсачката ще ти е по-лесно да получиш информацията. А иначе по мой наблюдения, точно 1.6 е най-рядък. Най-масови са 1.9ТДИ и 1.8Т

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и много безаварийни километри.

Според мен трябваше преди покупката да ги зададеш въпросите , смятам щеше да е по-полезно за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за пожеланията купих я защото ми искочи изведнъж и то на добра цена относно клапаните ми е ясно колко са вече и за маховика ми стана ясно сега и за разхода ако ме светнете какъв трябва да е ще съм ви благодарен не съм я регистрирал още затова питам иначи аз ще си я засека :hilezh:

дайте менение как е мотора здрав ли е кое най често се чупи при тези мотори и т.н :hilezh:

Редактирано от audi_a3_aeh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за пожеланията купих я защото ми искочи изведнъж и то на добра цена относно клапаните ми е ясно колко са вече и за маховика ми стана ясно сега и за разхода ако ме светнете какъв трябва да е ще съм ви благодарен не съм я регистрирал още затова питам иначи аз ще си я засека :hilezh:

дайте менение как е мотора здрав ли е кое най често се чупи при тези мотори и т.н :santa:

Разхода въобще не е малък за този мотор..градско е около 11-12 с нормално каране,а зимата може и още нагоре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно разхода градско каране е 9-9,5 и то в София а извънградско около 7

Редактирано от bobigot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно разхода градско каране е 9-9,5 и то в София а извънградско около 7

Абсолютно вярно. :gut:

Редактирано от kurtik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 9,5 е ако караш през нощта или сутрин рано :rolleyes:На 101к.с по каталог му дават 10..

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...