Jump to content

Продавам Ауди Б4 Куатро 2.8 173к.ц.


Recommended Posts

  • Отговори 95
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Които каквото иска да разбира под коментар по цената . А който няма пари да не ми звани това не е кола за хора без пари не съм аз виновен за кризата...

Ъп-вай си колкото искаш с този инат НИКОГА няма да я продадеш на тая цена...

Аз съм сменил 4 нови амортисьора по 120-130лв парчето, скоростна кутия, климата работи перфектно и затова просто колата не се продава....

Съветвам те да си я пазиш защото повече от 4000лв в най най най добрия вариант няма как да и вземеш

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ейй тази кола още ли не е продадена?баси...какви са тия хора?вместо да си купуват б4 да си купят за тези пари s4 turbo quattro...ей срам нямат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Така искам да дам последни данни за колата: Бензин 2.8 В6 не е карана на газ никога, Куатро , ел пакет, Климатроник (не работи най-вероятно има теч новия и собственик да си я оправя ако желае), Колата е с нови глави на двигателя гарнитури всичк, Уредба Пионер в багажника има ЦД чеинджър с 12 диска отпред в купето има радио касетофон съответно и той Пионер, Кожен салон Рекаро в отлично състояние, преди месец някои надра колата с ключ но е повърхносно и мойе да се опражи без проблем надраното е отстрани,преди около година и половина цялата предница е сменена окачване и дисковете на спирачките, Борд компютър, приемат се бартери стига да са приемливи и да ми допадат, по въпрос за цената тя е ориентировачно 5000 лв но след оглед подлежи на КОМЕНТАР. Нови снимки за сега нямам когато направя ще сложа.

Редактирано от Gena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за един където си продаваше Голф 2 ВР6 за 8000 лв ;):rolleyes: Освен и мойта 80ка да я пусна за 4-5 хилядарки.Нищо че е 87г ама пък има клима и е на 100 хил.км (по 3 обаче) ;)

Редактирано от GSI90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...