Jump to content

Подгряване на огледала А4 Б6


dr_svetlio

Recommended Posts

Здравейте. Става въпрос за А4 Б6, която няма подгряване на огледалата. Въпросът ми е дали могат да се поставят огледала с подгряване и какво ще е необходимо да се направи? Ако знаете и човек, който може да го направи, ще съм благодарен за някакви контакти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти трябват самите стъкла,които са с подгряване,кабели ,които трябва да се прекарат до бутона за подгряване на задното стъкло и мисля самия бутон или реле,защото твойто ще се натоварва с новата инсталация..Отиди при някой жичкаджия,които е в час с токовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че нямаш.Да не ти е изгорял някои бушон, сменяно огледалото, или е от автоматичните с изгорял датчик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. И аз отправих същтото питане. Интересното е че колата е снабдена с вапросните огледала има инсталация към тях която не включена и по нея не идва ток когато се включи потгряването на задното стъкло. Дали има нещто което пропускаме ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. И аз отправих същтото питане. Интересното е че колата е снабдена с вапросните огледала има инсталация към тях която не включена и по нея не идва ток когато се включи потгряването на задното стъкло. Дали има нещто което пропускаме ???

Колега самото копче за регулиране на огледалата трябва да е в неутрална позиция за да греят.А провери ли до самите огледала дали стига ток?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгрева на огледалото се пуска се от съответния комп на вратата, така че трябва настройка с тестер. Може да питате в Порше. И 2 огледала с подгрев ще трябват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма подгряване, проверил съм по кодовете на екстрите, които има моят модел. Казаха ми, че трябва да се отвори вратата и да се види дали има окабеляване ,ако има да се слозат само такива огледала. Въпросът е ако няма окабеляване - мозе би трябвало да се сменят някакви модули и стяло да излезе доста скъпо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да има, ще отида да погледнат и ще пиша как вървят нещата, че е много куцо без подгряване, особено като си свикнал (старата ми 80-ка имаше, а тази...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има окабеляване

Със сигурност ли има кабели ? Ако има,трябва да се подменят само стъклата на огледалата,нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...