Jump to content

ауди А6


Guest eriberto

Recommended Posts

Абе колеги дайте от някъде едно такова капаче ,че се убих да търся направо никъде нямат магазини морги ибати специалното капаче е аз не съм и обикалял българия да го търся де но на едно поне 20 места съм ходил ето снимка ако някой има излишно или може да ми намери много ще съм благодарен

post-37510-1263666292.jpg

Редактирано от eriberto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега ще пробвам ако не трябва по нашенски да я карам и да си открадна :)

Със сигурност ще ти се наложи като разбереш за какви пари се продава това капаче............. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенна пластмаса за колко да се продава 10 15 лв няма да струва хиляди ,така че няма проблем
Не бъди такъв оптимист-обади им се на търговците и после пиши пак......
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на старо да го земеш за 15лв, понякога като обиколиш 5 морги и изгориш 10лв бензин е по-добре с поръчка от официалния вносител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам такова капаче от Ц5 1999г. но мисля че е другото, защото колата ми имаше удар от страната кадето ви липсва и си мисля че имам другото син е цвета ,но незнам все пак дали е същото; Работя в автоморга а това е от моята кола, но сегашната ми броня няма пръскалки и неми трябва;Бих ви го подарил но първо трябва да го потърся къде го бях хвърлил;

Ще го снимам и ще ви го публикувам ама най рано ще е петък;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега ама аз си откраднах вече да ме прощава собственика на пострадолото ауди колега амортисъор на преден капак ако имаш..ест ще си платя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...