Jump to content

ABK трудно пали като загрее


nikolai bokov

Recommended Posts

при първоначално палене на колата пали от раз като загрее пали с повече вартене ,ако изгася и веднага завартя пали престои ли малко по трудно пали какъв може да е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при първоначално палене на колата пали от раз като загрее пали с повече вартене ,ако изгася и веднага завартя пали престои ли малко по трудно пали какъв може да е проблема

колега аз имах същия проблем с моето АБК това е един датчик на реиката с дюзите отзад на двигателя ще го познаеш ,че във него влиза малко маркуче за вакум а тои самия е закчен с една щипка за реиката . Изваждаш малкото маркуче акоима бензин значи БОГ ДА ПРОСТИ ГОРКИЯ , АМИН сменяш и си 6-ца :bia:;):flipoff::hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето изрожих една снимка. Незнам колко струва аз несъм във БГ на мен ми излезе без пари защото работя в морга вади се лесно няма проблем сомо отверка ти трябва лесно и просто без страх

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега утре почвам да търся

попитаи този колега на ЛС лични съобщения Radi_B4 да ти каже от каде да купиш часта

http://audibg.com/forum/index.php?showuser=2563 :) УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сменях въпросния реглатор, и проблема наистина изчезна!

Възможно е да е скъсано(въобще заминали) маркучето което отвежда бензина към цилиндрите, и т.к. няма никъде бенз. маркуч ф4мм.(освен оригинален, ако ти се занимава) единствения вариант е да си купиш такъв маркуч за дизел(за излишната нафта) повечко и ако ти замирише в купето на бензин да си знаеш, че трябва да смениш маркуча!

Метъра му е 10лв, на теб ти треябват около 15-20см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...