Jump to content

Проблем с маслото


Impress_me

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Две сутрини подред ми светва лампичката за маслото на таблото. Свети и издава звуков сигнал за около 3-4 сек. После се оправя и няма проблеми. Каква може да е причината. Върти ми се маслена помпа из главата ама дано да не е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два датчика има за налягането на маслото (високо/ниско) при Б4, но и при теб трябва да е така. Ако е се лъжа бяха син и бял и всеки един от тях е свързан с един кабел. Възможно е някой от тях да ти прави мизерия. Трябва да се проверят дали работят правилно, както и какво е нивото на масло.

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два датчика има за налягането на маслото (високо/ниско) при Б4, но и при теб трябва да е така. Ако е се лъжа бяха син и бял и всеки един от тях е свързан с един кабел. Възможно е някой от тях да ти прави мизерия. Трябва да се проверят дали работят правилно, както и какво е нивото на масло.

Нивото е ок. Сменил съм масло преди 3000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи колата на VAG Com, да си покаже дали има грешки на компа и какви са. Това ще бъде една добра отправна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешки свързани с налягане на маслото, датчици за налягане или механични дефекти по маслената система не се отчитат от ВАГ-Ком! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешки свързани с налягане на маслото, датчици за налягане или механични дефекти по маслената система не се отчитат от ВАГ-Ком! :bia:

Значи ВАГ КОМ няма да помогне :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Грешки свързани с налягане на маслото, датчици за налягане или механични дефекти по маслената система не се отчитат от ВАГ-Ком! :rotcol:

Tи това прочете ли го! Нали взимат от едни същи места информация! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как става тая врътка с VAG-COM.

Аз от няколко места чувам, че не може да се види.

17 instuments-8 meas.block-group001.Колко е достоверно не знам

post-42205-1269619865.jpg

post-42205-1269619943.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...