Jump to content

Търся Ауди 100


Recommended Posts

Здравейте колеги , търся си Ауди 100 бензин или А6ца от 1991 - 1995 г. седан . Ако някой има предложения тук , на ЛС или на dcs@mail.bg

Поздрави!

.

Редактирано от Явка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега така съм се насочил , а и ме е страх от ремонти на дизел , не че бензинов е много евтин ремонт , но сравнение с дизел ще е по - добре ..... все пак Аудито , което искам е от 90те години и е малко страричко :) От тази гледна точка гледам аз .

Ако някой се интересува може да мислим бартери за Фиат Брава 1.6 16V 1999 г със среден разход 9 идеална кола за града.

Поздрави .

ПП

geniaudi69 дано ме разбра правилно :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка,не те познавам,но просто се опитвам да те ориентирам в този модел.Аз карам такава и само такива карам.Тази 100 ми е четвърта и карам няколко години и или продавам или заменям като през това време си подържам колата безупречно.На година минавам доста километри,това е автомовил който просто не можеш да го караш под 140,така е направен.С 2200-2300 оборота аз съм на 140 км на 6 скорост а разхода ми е не повече от 5 литра на 100км.Градския разход и той е смешен не може да надхвърли посмъртно 8 в София.За дизеловия мотор кво да ти кажа аз до сега колко карах никога нищо по мотор не съм правил а километрите им сигурно може и милион да са,незнам? ;) Важното е че само сипвам нафта и хубаво масло и филтри и толкова.Иначе за вървенето пак мога да ти кажа,че само от 2.6 нагоре бензин може да се опъне на дизела,но смятай ще станеш приятел с всички бензиностанции.Е това от мен и от моя скромен опит от тази кола!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съпорта колега , ще обърна внимание на обявите с дизел ;) Малко след като си взех последната кола бях решил , че следващата ще е дизел , но сега нещо страх ме хвана ... Определено ще видя как са обявте с дизел! Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами общо взето не са по скъпи,я има-няма 500-600 лв но повярвай ми тези пари си заслужават! Когато купуваш дизел важното е двигателя да работи спокойно,умерено,НЕ НЕРВНО! Виж е как пали студена и как пали топла! Тази кола трябва да пали с пипането на ключа.Предишната ми 100-ца миналата зима при -12 ми палеше от 3-4 път и трудно,НО палеше.Когато е закарах в нашия сервиз на фирмата и ми замериха свещите имаше само една в изправност.Тоест аз съм палил буквално без свещи и мастора се чудеше.А двигателя само той си знае километрите.Купих нови и само като и покажех клюа и палеше.На жзагрял мотор вадиш щеката и гледаш за пръски масло,Но на практика това са много здрави мотории много освободени и напрактика не могат да се амортезират освен от некадърност да го прегрееш! Повече внимание трябва да обърнеш на ходова част и другите агрегати и електроника.Предишното ми беше на мотор супер но като кола беше много уморена.За това предпочетох да е заменя за сегашната с доплащане, но взех кола която само сипвам нафта и газ.Повярвай ми удоволствието е страхотно! Това от мен и успех с намирането на кола :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега говориш за 100 2.5 TDI 140 hp защото виждам , че има и 116 hp . Благодаря за информацията вече търся дизел само :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам Ауди 100 93 година за продаване 2.5 ТДИ 116 коня ако имаш интерес пиши на лично да ти изпрата повече информация. 4000 лв. ще и търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, 2.0 16 V 5 степенна скоростна кутия, 1993 година,черна, лети джанти, Всички екстри за модела. 3990 лв. може и договаряне. Много добра кола. без забележки ! :hilezh::lol: . Скоро ще има и снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Не мога да променя заглавието , но търся 2.5 6 скорости може и комби ...

здрасти колега ,моята кола се продава ауди 100 2.0 бензинче ето ти линк на колицата в мобил ,за теб ще има и сериозен коментар ,колата е без грешка с газова и се кара непрекъснато http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details ,аз се казвам Благо,тел 0876269423 ако е инттересува моята оферта :hilezh: поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за съжаление съм закъсал с парите и приемам само бартер :)

http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...t=#entry1163906

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден на всички , и аз също търся да закупя Ауди 100 от 91-ва до 96-та година , ако има някой мераклия да пише.Нямам претенций на какво гориво да бъде , всичко друго освен метан. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega otkazah se ot bartera pozdravi!!!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details ,аз се казвам Благо,тел 0876269423 ако е инттересува моята оферта поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega otkazah se ot bartera pozdravi!!!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details ,аз се казвам Благо,тел 0876269423 ако е инттересува моята оферта поздрави

Ок колега :)

Става комично вече , но това Ауди не мога да го преглътна . Търся си Ауди 100 седан най-добре 4х4 , но приемам всякакви предложения с най- много 1000 лв доплащане (или чист) бартер за Бравичката ми http://qvkatadcs.snimka.bg/automobiles/umn...487276.18008772 Снимките са на 1 месец.Ако има въпроси тук , ЛС , qvkata@mail.bg , skype:qvkataaa .

Поздрави.

Линк към бартеровата тема , че админите http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...t=#entry1185589 :)

:icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, дано да е така. И ако наистина са навит на бензин и на този модел - заповядай да я покараш, може да се поречеш за седана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Явка, незнам какви коли си карал и към каква си се ориентирал последно, но подкрепям напълно мненията на колегата geni audi69. Аз карам вече 4-та год. 2.5 TDI комби и мога да ти кажа че мотора е "ток". Даже и не отварям капака да гледам дали има масло, антифриз, хидравлично и т.н. защото знам, че всичко е ок. Разхода на дизела е наистина малък, бързината на 2.5 TDI едва ли ще се опре на бензинов стотак ако не е с по-голама кубатура на ДВГ-то (2.6 или 2.8), а за комфорта на комбито няма да говоря. Аз когато карам на дълго направо заспивам. :)

Продавах моята преди време, но като паднаха малко цените и се отказах, тъй като съм хвърлил доста пари за поддържане и слагане на доп.екстри които нямаше. Може да звучи смешно но за по-малко от 4500-4600 не бих я дал сега. Ако все пак имаш интерес пиши да ти пратя снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, незнам какви коли си карал и към каква си се ориентирал последно, но подкрепям напълно мненията на колегата geni audi69. Аз карам вече 4-та год. 2.5 TDI комби и мога да ти кажа че мотора е "ток". Даже и не отварям капака да гледам дали има масло, антифриз, хидравлично и т.н. защото знам, че всичко е ок. Разхода на дизела е наистина малък, бързината на 2.5 TDI едва ли ще се опре на бензинов стотак ако не е с по-голама кубатура на ДВГ-то (2.6 или 2.8), а за комфорта на комбито няма да говоря. Аз когато карам на дълго направо заспивам. :)

Продавах моята преди време, но като паднаха малко цените и се отказах, тъй като съм хвърлил доста пари за поддържане и слагане на доп.екстри които нямаше. Може да звучи смешно но за по-малко от 4500-4600 не бих я дал сега. Ако все пак имаш интерес пиши да ти пратя снимки.

Така е колега който веднъж е карал дизеловия петак убеден съм,че не може никаква друга кола да го впечатли. :P А пък тази 6 скорост прави чудеса.Аз моята кола просто под 140 не я карам и с около,няма и 30 л нафта си минавам 500км като си я юркам здраво.Аз пък харесвам лимузината,всеки с вкуса си!Моята е продавах за 4500 но от другата седмица е с нови лагери в кутията и диференциал,включително и тая гад лагер на пинион който е 200лв,отрови ми живота,нови синхронина на трета.Всичкото това удоволствие около 700лв-грубо.Но знам,че като стъпи на пътя удоволствието е несравнимо.Та в този ред на мисли цената на колата ми от тук нататък е поне 5000лв.Защо да я продам за по малко :lol: Трябва да съм мазохист :D Та съвета ми към колегите от форума които са се насочили към този модел е да си купят кола от тук,от форума защото няма как колега който обича колата си да не я е подържал.Смея да твърдя,че тук има много запазени коли.Ето и малко снимчици на моята красавица която обожавам :D

И последно снимка от километража където стрелката често е там :P

Успех в намирането на кола от мен и да почерпите после :D

Мерси колега, дано да е така. И ако наистина са навит на бензин и на този модел - заповядай да я покараш, може да се поречеш за седана.

Така е колега който веднъж е карал дизеловия петак убеден съм,че не може никаква друга кола да го впечатли. respekt.gif А пък тази 6 скорост прави чудеса.Аз моята кола просто под 140 не я карам и с около,няма и 30 л нафта си минавам 500км като си я юркам здраво.Аз пък харесвам лимузината,всеки с вкуса си!Моята е продавах за 4500 но от другата седмица е с нови лагери в кутията и диференциал,включително и тая гад лагер на пинион който е 200лв,отрови ми живота,нови синхронина на трета.Всичкото това удоволствие около 700лв-грубо.Но знам,че като стъпи на пътя удоволствието е несравнимо.Та в този ред на мисли цената на колата ми от тук нататък е поне 5000лв.Защо да я продам за по малко stupid.gif Трябва да съм мазохист flipoff.gif Та съвета ми към колегите от форума които са се насочили към този модел е да си купят кола от тук,от форума защото няма как колега който обича колата си да не я е подържал.Смея да твърдя,че тук има много запазени коли.Ето и малко снимчици на моята красавица която обожавам rolleyes.gif

И последно снимка от километража където стрелката често е там hilezh.gif

post-44126-1273872077.jpg

post-44126-1273872131.jpg

post-44126-1273872157.jpg

post-44126-1273872195.jpg

post-44126-1273872451.jpg

post-44126-1273872958.jpg

post-44126-1273872988.jpg

post-44126-1273873014.jpg

post-44126-1273873040.jpg

post-44126-1273873061.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...