Jump to content

Recommended Posts

ауди 100 с4

първа регистрация: януари 1993

двигател : 2200 куб. ,270 к.с.

газова уредба: мод. 2009 с автом.превключване

пробег: 190000 / по показания на километража /

регион : Бургас

цена : 10500 лева / подлежи на ДОГОВАРЯНЕ /

Оборудване :

ABS

Хидравлика

Центр.Заключване

Ел.Фарове

Ел.Стъкла 4

Ел.Огледала

Ел.Шибедах

Аларма

МР3 Стерео

Ал.Джанти 17

4 зимни гуми

4 лятни гуми

Допълнителна информация:

Автомобила го притежавам от декември 2008,беше нов внос.сменени са всички ремъци,ролки,масла двигател-кутия-деференциал.есов кожен салон,щора и мрежа на багажника.5бр ляти джанти.автоматик,темпомат,4*4,блокаж.сменил съм:воден радиатор,радиатор парно,предни амортисиори,накладки,маркучи спирачни,тампони на макферсоните и на носачите,и др,тонирани стъкла.чип тунинг в Пловдив на дино-стенд.колата е мн добра и си заслужава парите.има всички застраховки и платени такси

Разхода на газ се движи около 16 литра градско и 12-13 на дълго.

има и други снимки в мобилен.бг

0899876229 Динко

post-47027-1268843234.jpg

post-47027-1268843251.jpg

post-47027-1268843286.jpg

post-47027-1268843831.jpg

post-47027-1268843851.jpg

post-47027-1268843883.jpg

Редактирано от dinko-honda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

че какво и е на колата та да няма газ. не е еднствената. и не само тук. само дето тоя изпарител.... няма ли газова инджекция май не става... но с инджекцията съм чувал че спи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо хърка и сънува едновременно...........

Хахаха е може ли да хърка без да сънува :steinigung:

Чудя се защо метан не е сложен, има място в това купе :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно колата има два чипа, за бензин и за газ :stupid:

На дино е качвана, не се шегува човека.

Само не знам как са му се откъснали 50 лева, вместо да напълни дирижабълчето в багажника :steinigung:

Ти що не изплющиш газ на твойта ?

подготвя ни да свикваме от рано :stupid:

Редактирано от viper-666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на някои хора работи добре на газ. на същия двигател. нека те се изкажат. като гледам повечето участници нямат собствено мнение по въпроса за газова на тоя двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на някои хора работи добре на газ. на същия двигател. нека те се изкажат. като гледам повечето участници нямат собствено мнение по въпроса за газова на тоя двигател.

Бухахааххахаха, да ти запазваме час при сумиста да те газифицира и да те чипва след това :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

запази час при сумиста за чип на турбо нм-а

имам изпарител до 270кс. ще измислим нещо :steinigung:

Сумиста няма работа да чипва истински бегачки :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на някои хора работи добре на газ. на същия двигател. нека те се изкажат. като гледам повечето участници нямат собствено мнение по въпроса за газова на тоя двигател.

Кво има да се изказват, знам у форума как всичко е мрак, безотказно и безпроблемно, а нещата се оказват коренно различни. Примери мога да давам безброй. Аз пък знам точно 2.2Т, пак на човек от форума, как се ломИ 1000 пъти заради чесъна. Много рядко влиза за съжаление, да ти разясни преки впечатления.

Ся в момента се самоубеждаваш, че няма лошо да сложиш газ или просто си пишеме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам добре знаеш с какво си има работа сумиста. сигурно подаваш ключове там, де да знам. може да ти прави отстъпки.

оспамихте темата на човека. нека си я кара и да си свирка на газ ако иска и на метан, дреме ми на шнура на мен. други да му мислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам добре знаеш с какво си има работа сумиста. сигурно подаваш ключове там, де да знам. може да ти прави отстъпки.

оспамихте темата на човека. нека си я кара и да си свирка на газ ако иска и на метан, дреме ми на шнура на мен. други да му мислят.

Кажи честно, ще сложиш ли газ на твоята? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво има да се изказват, знам у форума как всичко е мрак, безотказно и безпроблемно, а нещата се оказват коренно различни. Примери мога да давам безброй. Аз пък знам точно 2.2Т, пак на човек от форума, как се ломИ 1000 пъти заради чесъна. Много рядко влиза за съжаление, да ти разясни преки впечатления.

Ся в момента се самоубеждаваш, че няма лошо да сложиш газ или просто си пишеме?

споменах че съм чувал. нямам сибствено мнение, въпреки че съм пробвал подобна на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, имате ли 2,2т?имате ли собствени впечатления или някой ви е казал?ако е второто по-добре да не пишем повече тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз едва сега взех колата, ти за газ говориш. някакви странни разбирания и твърдения се появяват. моята кола се кара на бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, имате ли 2,2т?имате ли собствени впечатления или някой ви е казал?ако е второто по-добре да не пишем повече тук!

Не ве бате, ние никога не сме се качвали в такава кола. Шни извиняваш, за наглостта. Вчера купихте 2.2Т и вече ни забрани да пишеме. :stupid::stupid: Утре ако си купя, ше имам ли право да прописвам или пак няма да може? :steinigung:

А ти имаш ли 2.2Т?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве бате, ние никога не сме се качвали в такава кола. Шни извиняваш, за наглостта. Вчера купихте 2.2Т и вече ни забрани да пишеме. :stupid::stupid: Утре ако си купя, ше имам ли право да прописвам или пак няма да може? :steinigung:

А ти имаш ли 2.2Т?

хахахахахах

имаш ли лично впечатление?много навътре го взимаш нещо ми се струва!аз нямам 2,2т, затова не коментирам както виждаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го ветерана :steinigung:

А не бе няма за кфо да се обаждам. Ма ми е леко смешно кфи Ора спорат. Едните немат кола на газ, другите немат 2.2т ама всички имат коНпетентно мнение. :stupid: :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахахах

имаш ли лично впечатление?много навътре го взимаш нещо ми се струва!аз нямам 2,2т, затова не коментирам както виждаш.

Имам да, лично впечатление съм натрупал от тва, което ми е казал собственик каращ такава кола на газ. Едно от пъврите S4 в тоя форум, въпреки проблемите сега пак кара на газ, ако тва ще те успокои. Питал съм го, казал ми е без спестяване на истината, демек 1/1. Трее ли да имам лично впечатление, че ако скоча от мост ще се пречукам, не мисля.

Се тая, дреме ми, ако искате карайте със спирт за горене.

А не бе няма за кфо да се обаждам. Ма ми е леко смешно кфи Ора спорат. Едните немат кола на газ, другите немат 2.2т ама всички имат коНпетентно мнение. :steinigung::stupid:

Оривай се, не пиши тук, ше ни баннат. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...