Jump to content

Продавам Audi 100 2.0 16V


Recommended Posts

Здравейте,

продавам Audi 100 2.0 16V (ACE мотор).

1993 година

Колата върви само на газ. Всичко по ходовата част е ново ( на около 1000 км ).

Всичко по нея си работи (ел. стъкла, ел огледала, климатроник (без грешки на канал 1), аларма, централно, ABS ) :hilezh:

Платен данък, застраховка и винетка за 2010

Продавам я , защото преди дни си взех A4 (B6) и две коли не ми трябват.

Цена 3300 лв.

Възможен коментар на цената.

post-1495-1269245797.jpg

post-1495-1269245808.jpg

post-1495-1269245816.jpg

post-1495-1269245825.jpg

post-1495-1269245830.jpg

post-1495-1269245836.jpg

Редактирано от nyankov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,трябва да дадеш и шише ракия при продажбата.Аз имах такъв модел......пълен боклук,,,,откъм двигател,а като здравина и ходове част е н 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ами незнам колега какъв боклук е от към двигател, но аз с тази кола имам 120 000км (за 5 години) от който 100 000км само на газ (зиме/лете) и никога не ме е предавала колата.

Факт е, че докато се опитвах да поддържам бензин и газ в изправно състояние - постоянно правеше грижи. От както карам само на газ - колата не прави проблеми. :)

Колата не е първа младост, но със сигурност 2500 са нищо за нея при условие, че за същите пари може да се купи Opel Kadett "капка" - мисля, че няма смисъл да убеждавам никой в този форум кое си заслужава повече ;)

П.С. а иначе шишето ракия ..... няма проблем ... от на дедо първака за разтриване :)

Редактирано от nyankov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, били разяснил какво означава: "Колата върви само на газ"? Това значи ли, че на бензин изобщо не може да се кара? Питам защото съм заинтересован, понеже търся нещо подобно за баща ми. Наясно съм, че АСЕ- то е капризен но когато се поддържа както трябва си върши работа. Понеже си написал, че по ходовата част всичко е сменено, би ли казал как стоят нещата с консумативите по мотора (ангренажен ремък, водна помпа,термостат....)?

Колата във В.Търново ли се намира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Бензиновата помпа е изключена от предпазителя, диска на дебитомера е махнат. За да тръгне на бензин, най-вероятно ще трябва нова глава на инжекциона, както предполагам и почистване на дюзите.

Относно газта - бутилката е на мястото на резервната гума, изпарителят е ланди. Около 4 години колата я карам единствено и само на газ включително и зимата.

Консумативите ремък на около 35000км, водна помпа не е сменяна. Термостата е нов.

Това е - ако още нещо те интересува - питай <_<

Поздрави!

П.С. Да колата е в В.Търново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...