Jump to content

Ауди 100 C4 гасне при първо пускане на ксеноните след запалване?


Redbyte

Recommended Posts

Здравейте колеги

колата ми е Ауди 100 C4 2.0 (1992). Монтираха ми (в сервиз) H4 Би-Kсенон комплект Premium Line. Мислех, че вече с по тънките/нови баласти няма да има смущения.

Като я запаля, и веднага след това пробвам да пусна фаровете понякога гасне (от 5 опита, 2 пъти гасне). Това се случва само ако колата е била огасена и при първо пускане на фаровете. От сервиза ми казаха че за би-ксенон няма по добри баласти (а гасненето било от смущения при първоначалното зареждане). Имало някъкви "стоп-ерор" кабели които не помагали много. Това нормално ли е ?!? Разни приятели ми предлагат да пробвам да слагам ферити по кабелите, ма не знам дали това ще помогне. Някой има ли подобен проблем? Дайте некъв съвет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягай в сервиза докато са гаранционни.Защо не са казали,че може да има проблеми?Демонстрирай им го и да си го оправят.Нали затова си отишъл в сервиз-щот знаят уж повече :steinigung: от теб.

...(а гасненето било от смущения при първоначалното зареждане)-питай ги това дето ти го казват защо не го пише на кутийката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има смущения. Те са на много висока честота.

Аз съм го виждал. Но там като отдалечиха кабелите на ксенона от един сноп с оригинални кабели и се оправи.

Трябва да вървят далеч от останалите кабели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...