Jump to content

тампон на макферсон


marind84

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

;-) като оправя и проблема с биалетките пак ще пиша За селеновите втулки има също, но още не е доказано че ги задаржа по дълго време здрави

Редактирано от marind84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз сложих тампони но на 2 месец се изпокъсаха и излезнаха отгоре покрай чашата

Редактирано от Kimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

още са си същите само на проклетите биалетки немога да им хвана цаката и да ги преправя Имах идея да ги направя като на пасат2 но нчмам неожодимите 4асти а и се разтропаха сега в суда и ме марзи да се занимавам с тях Скоро пак ще ка4а снимки да видите 4е са здрави тези допалнителни тампони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На биалетките цаката им е преди да монтираш новите да осигуриш по-добро уплътнение на маншончетата от към страната на ябълковидните болтове. Някои модели там са с ластици и са много слаби, аз слагам ластика на два ката за да стегне по-добре.

Причината за разбиване на биалетките е това че влиза вода през маншона, когато волана е завит. За това както казах трябва добре да се стегне маншончето, а преди това е добре да се извади и да се добави малко грес.

Обикновено се разбиват от долната страна, а от горе остават здрави. Та от две полу здрави биалетки може да стане една здрава. Реже се и се заваряват двете здрави части като се внимава размера да е абсолютно същия. При мен и двете биалетки са по тая "технология" и карат вече над 25000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за биалетките идеята ми е да променя изцяло тяхната конструкция тоест да не са с ябълковидни болтове а с коносовидни гумени тампони притегнати към пръстен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...