Jump to content

бензинова помпа PIERBURG


pinbqno

Recommended Posts

продавам бензинова помпа за ауди купе...цена 130 лева,помпата работи идеално и прави налягане около 6 бара,ако има желаещи тел 0887 97 24 38

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак си сбъркал раздела :flehan:

за какъв модел ауди купе е щото не е да се слага един единствен тип помпа :)

Ако е за механична инжекция трябва да прави 6.5 постоянно, ако е около 6 си отива от земния живот тая помпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам бензинова помпа за ауди купе...цена 130 лева,помпата работи идеално и прави налягане около 6 бара,ако има желаещи тел 0887 97 24 38

там едни цифрички има на помпата,дето казват на какъв агрегат се монтира....

при теб да не са изтрити...? :hilezh:

а,за толкова пари,2-ра ръка...едва ли тука ще имаш сполука.

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега трябава да прави от 5,9 до 6,2 бара налягане помпата...........

Ако ми остане време ще ти щракна една снимка да видиш чисто нова помпа за NG двигател какво налягане прави :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми остане време ще ти щракна една снимка да видиш чисто нова помпа за NG двигател какво налягане прави ;)

Вчера ми замерихата налягането на помпа Bosh налягането беше 6,7bar.Незнам дали е нормално такова налягане ама такава била ижекцията.Казаха ми ако падне под 6.4 няма работи добре.Това мога да го кажа със сигурност за NG двигателя.При мен бученето изчезна като заредих 50 кила бензин :flehan: гледам да не падам под 20 кила че пак се обажда леко тая помпа :)

:bia:

П.П Тия ижексионни сигурно и 500 коня ще захранят с такъв дебит на бензина :bia:

Редактирано от pleyboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя ми е 6А,2000 куб 16 винтила....ауди купе 1992 г........не държа да я продавам колеги...ще си я оставя за резервна....ако ми се наложи ще си я сложа.....чисто нова струва 460 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми замерихата налягането на помпа Bosh налягането беше 6,7bar.Незнам дали е нормално такова налягане ама такава била ижекцията.Казаха ми ако падне под 6.4 няма работи добре.Това мога да го кажа със сигурност за NG двигателя.При мен бученето изчезна като заредих 50 кила бензин :D гледам да не падам под 20 кила че пак се обажда леко тая помпа :D

:D

П.П Тия ижексионни сигурно и 500 коня ще захранят с такъв дебит на бензина :D

Бошовата помпа има дебит от около 330 литра за час :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...