Jump to content

Recommended Posts

Продавам следните гуми без забележки са имат и голям грайфер е разбирасе не са чисто нови но все пак са с доста добър грайфер на снимката се вижда Намират се в Бургас но не е проблем да се пратят с куриер и до друг град Цената която бях обявил за бр е 85лв но вмомента съм е променил в другия форум и е пускам и тука такава Промоционална 60лв на гума както знаем в магазина са доста по скъпи

0c4769fd4b278f4cd1fba9d8a5690c7d_120x90.jpg e3703cdb2d4cb84a90265aa9abc0c95f_120x90.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега.. добра е цената.. макар че според мен неможеш да я сравниш с тази по мгазините, че този модел не се предлага от години..

ама да си купиш 11 годишна гума, за друго освен за цветарник, невиждам смисъл.. пък за цветарник и една стига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неискам да се обиждаш но немислиш ли че такива мнения са излишни? Който не му харесват няма проблеми затова съм пуснал и снимка на дот-а за да се види а не да крия като повечето тука и след това да става недоразумения На мене не ми пречи че пускаш такива мнения но просто ми стана чудно че вече в тези форуми се пълни с доста такива безмислени ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...