Jump to content

Продавам Ауди А4


Recommended Posts

Особености и Екстри

Комфорт: Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Шибедах, Стерео уредба, Алуминиеви джанти

Сигурност: ABS, Airbag, Ксенонови фарове, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване, Застраховка

Друго: Серво управление, Сервизна книжка

Внесена от Нюрнберг преди 3 години на 230 000км със сервизни документи. Газов инжекцион, фейслифт фарове, от по-новите стопове, 16' джанти купувани от Маргел с фактура за 1486лв. Перфектни гуми 215/55/16 на един сезон(8000км). Сменени носачи, дросел клапа, компресор на климатик, съединител, дискове и накладки, бензинова помпа. . . За всички интервенции разполагам с фактури от ХЕЕД 91 Надежда. Автомобила е в много добро техническо състояние. Каско и гражданска до 12. 2010, платен данък за тази година. На 10.05.10 колата ще бъде напълно обслужена: ремъци, ролки обтегачи, масло и филтри !

Повече снимки в гаража.

Цена : 6700

Контакти: тел: 0883 309 380 Васко, ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, коя година е колата. И какъв разход дава?

Не съм запознат с ГИ - по принцип трябва ли да се кара на бензин сутрин, за да загрее колата и да се обърне на газ? И ако е така как се отразява на разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1995-та година е колата.

Последното замерване на газ даде 10.8л/100км (ако искате вярвайте), карам доста спокойно со към 2500-3000 оборота, то и няма къде повече... Никога не ми е давала повече от 13, както и да съм карал.

Колата минава на газ след 55 градуса на антифриза. 55 градуса ги прави доста бързо и за около 1300-1500 км всеки месец сипвам по 30-тна лева бензин. Ако караш на по-дълги растояние и по-малко. Аз карам предимно на по 10-15 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авто CD Sony GT-500 - 300 лв.

8 инчови говорители PIONEER, не помня точния модел към 230-250 лева ги плащах.

12 инчов BLAUPUNKT в багажника 150-тина лева беше...

Аларма с ключе в нея.

Рингове на таблото.

Усилвателя не помня колко го плащах, някакъв немски Йенсен е...

Колоните във вратите са си оригиналните на Нокиа, свирят си доста добре.

Понеже има запитвания : Колата може да се продаде без джантите и гумите, както и без музиката. Цената не е твърда и се обсъжда на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре изглежда!

какво си правил по окачването за толкова каране в София?

какво е ГИ-то и колко км си минал с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един ъп за хубавата Б5ца.Колата съм я виждал на живо-кукла е!Успех с продажбата :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...