Jump to content

Ауди а4 ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ :S


deleteto

Recommended Posts

Момчета неска като най-големите глопаци тръгнах да им подръжавам и стана белята. Днес тръгнах да въртя колата на един стадион (естествено нямаше никой ) и бях включил на първа вече си бях махнал кракът от съединителя и както беше на 3 000 оборота изведнъж стана на 5000 и естествено пуснах кракът си от гаста и колата повече не тръгна.Пали няма проблеми обаче вкарвам скорост и немога да тръгна на никоя скорост оставям я на скорост и колата продължава да върви по инерция.

Знам че съм голям глопак и това със сигурност повече няма да стане но бих искал да ми кажете какво да очаквам,какви проблеми може да ми е създала?

П.П: забравих да спомена колата е 1997година

Редактирано от deleteto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми...счупено каре, скъсана полуоска /малко вероятно/, нещо по съединителя...дето в някои случаи е с демферен маховик и цената ще ти бръкне дълбоко в джоба. Търси сега майстор и финикийски знаци и следващия път умната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ем съединителя мисля че не е защото непотъва или това няма значение ?

И горе долу какви пари ще ми стъпят тези неща ? Питам защото до сега не съм се сблъсквал с такъв проблем и не искам да ме праят на гламав тези "майстори"

Редактирано от deleteto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много варианти, и не виждам евтин от тях. Ходи да ти я прегледат, с фърляне на боб у форума няма да стане. И другия път верно умната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се стегай толкова, предполагам нещо си е било тръгнало и така или иначе скоро е щяло да сдаде багажа. Не са чак пък толко крехки А4-ките та да немогат да издържат и един напън. :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110-120 ти е карето ново...и още 25-30лв майсторлък

Не тракаше ли преди да го довършиш?

Редактирано от T.Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма се плашиш пич, сички сме правили глопусти. :flehan:

Ма с дизели ли? :hilezh: Щот само с дизели се правя глопусти. С безини се правят просто глупости:)

Ми то кой може да издържи на АЕФЕНА, я питайте цорци :D

Аре са пак погледни по-долу, дали на АФНа му е станало нещо :steinigung:

Пфф отървах се само с едно външно каре :)
Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И скъсана полуоска :lol:

Ибахти якия боП дет гледам на него....сега ако кажеш, че и съединителя има няква драма и излитам към зеленчукарницата да си купим още :dance::):dance:

ПС: Ама АФН-а къффф повер вади а......чупи карета, къса полуоски....копа Хасвалта направо :)

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...