Jump to content

Б6 1.9тди


Nik0las

Recommended Posts

Компютъра на колата изписа "service after 1200" като масло и филтри са сменени преди 1500км?!?!?

Можели да се разбере какво пищи от бордовия без колата да се закачи на стенд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си нулирал сервизния интервал. При всяка смяна на масло се прави и тази процедурка. Може и без вагком, има го описано в доста теми , но ако не го намериш пиши на лични да ти го напиша наново как се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 2000-2001

With ignition off, press and hold button on right side of instrument panel. Turn ignition to the "ON" position. Release button. "SERVICE!" or

"SERVICE IN xxxx MI" will appear in display. Turn button on left side of instrument panel to the left until display clears. Turn ignition off.

A4 2002-2006

With ignition off, press and hold middle button on right side of instrument panel. Turn ignition to the "ON" position. Release button. "SERVICE!" or

"SERVICE IN xxxx MI" will appear in display. Press right hand button on right side of instrument panel until display clears. Turn ignition off.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето намерих го и на бг :" Натиска се бутона за нулиране на километрите (десния бутон на километража), като колата е загасена със загасен контакт. Бутона се държи натиснат и се дава контакт. Чака се докато излезе надписа SERVICE на дисплейчето, тогава се пуска този бутона за и се натиска веднъж бутона за сверяване на часовника. Излиза надпис за нулиране на режима и готово. " Само, че така колата минава на обслужване на година или на 15000 км, което настъпи първо. За други интервали -само чрез ВАГКОМ. "

Гаранция, че става! Сам си сменях маслото и си нулирах инспекцията!

Редактирано от Ivanu6ka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...