Jump to content

АУДИ 100 2,5ТДИ 115К.С


Recommended Posts

Здравейте, продавам АУДИ 100 2,5ТДИ 115КС 6 СКОРОСТИ

В ОТЛИЧНО ТЕХНИЧЕСКО СЪСТОЯНИЕ

Обслужена за следващите 65000км

4000ЛВ

СНИМКИ ТУК

тел. 0885261368

Редактирано от akg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, продавам АУДИ 100 2,5ТДИ 115КС 6 СКОРОСТИ

В ОТЛИЧНО ТЕХНИЧЕСКО СЪСТОЯНИЕ

Обслужена за следващите 65000км

4000ЛВ

СНИМКИ ТУК

тел. 0885261368

Колега,хубава е колата успех с продажбата -да се счита ъп.Би ли постнал снимки на двигателното отпред в ляво на мотора ,там където е щеката за ниво на маслото да се вижда какъв е датчика за налягане на маслото от допълнителната секция на таблото ,а също и снимка на датчика за температурата на маслото къде е монтиран по двигателя.Благодаря в аванс,снимки тук или на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото е сменено още като влезна в БГ - преди 150 000 км, защото километража не работеше и датчиците за маслото съответно не работят. Скоростната кутия също е сменяна - преди 1000км, защото другата се счупи и не можах да намеря 5-степенна, но с тази е по-добре. Ще направя снимки на двигателя и ще кача. При този двигател е решен проблема с коляновия вал (тези мотори имат слабо място там след определен пробег) - направен е като при А6, така че с мотора няма да има проблеми; нафтовата помпа е минала профилактика, всички ремъци, ролки, водна помпа и масло са сменени преди 2000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
сподели само какво е това слабо място, което тук е направено като при А6?

Износва се и се счупва някаква контра на коляновия вал, а при по-новите модели валът има плоско място и няма как да превърти ( не знам дали е станало ясно, но не съм майстор и не мога да го обясня подробно и технически :steinigung: ).

Редактирано от akg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Износва се и се счупва някаква контра на коляновия вал, а при по-новите модели валът има плоско място и няма как да превърти ( не знам дали е станало ясно, но не съм майстор и не мога да го обясня подробно и технически

Абе пич какви са тея глупости с коляновия вал,че още не мога да спра да се смея :respekt::bia: Значи твоятакола е с една екстра повече така ли да разбирам.....подобрен колянов вал :lol::)

Редактирано от geniaudi69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре цитираш :hilezh: . За коляновия вал - това беше подходящото решение: да се поправи така, че вече да е на принципа на този на А6-ицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...