Jump to content

Audi B4 "проблем" с ABS


Rosen Atanasov

Recommended Posts

Здравейте, от скоро карам Ауди б4 (1992).Проблема се изразява в това, че при натискане на педала на спирачката и понякога (неопределено кога) педала просто прещраква,чува се странен шум (казаха ми че ABS-a го издава).С или без прещракването спирачките си ловят.Моля ако някои има информация да пише.

/Съжелявам ако темата се повтаря, но търсих и не намерих конкретно мнение което да ми помогне./

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чисто и просто ти сработва ABS-а,т.е. всичко ти е наред.Иди някъде на прашен/опесъчен терен и натисни силно спирачките да речем при 30-40 км.ч.,ще видиш какво точно прави въпросната система,трябва да усетиш вибриране/треперене(някой му казват жужене :lol: ) в педала и колата не би трябвало да поднася(много).

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ако може да използвам и аз темата на колегата,за да споделя моя проблем с АБС.Значи проблема е следния,АБС работи нормално,но когато е по топло или покарам по дълго 50-100км се изключва.При стартиране на мотора,лампата си угасва,но като тръгна светва.Сега като захладня го няма този проблем.Проверих датчиците всичките са добре.Ако може да ме насочите къде да търся проблема.Колата е В3,карбуратор и нямам букса за диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...