Jump to content

Проблем с климатроника


Recommended Posts

Здравейте,

всяка година след зимния сезон климатроника ми е напълно празен. Миналото лято ми смениха радиатора, но нищо не се промени. Постоянно ми оцветяват фреона и минава всички чекове без да дава индикации за теч. Също така когато е напълнен и се предполага, че трябва да работи, ми прави впечатление, че не ми е силен и ако че показва 18 градуса, си е доста топло.

Някой има ли идея какъв може да ми е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези оцветители в някои случаи не помгат, като в твоя например. Когато ти смениха радиатора сигурно ли беше, че е от него? Много хора си претупват работата, сменят нещо и мислят, че с готови. Има едни машинки казват се пропускотърсач и изглежда нещо такова http://refribg.com/products_pictures/WJL-6000_94.jpg. След като не помага оцветителя, трябва да го потърсят с тази машинка. Много се дърпат защото е бавна и досадна дейност и иска старание за да го откриеш пропуска. Общо взето трябва да се насочиш в сервиз в който да се постараят и да знаят какво правят и най-добре там където се знимават само с автоклиматици.

Редактирано от Evgeni K.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия климатроници на колко време се зареждат. Аз до сега на никоя кола не съм зареждал и работят перфектно, имам предвид че примерно за 5 години веднъж не съм зареждал фреон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е наред - не се дозареждат. Ето и моя пак е празен и трябва да ходя да го пълнят - едва изкарва летния сезон :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с този уред ще покаже какъв е проблема или само дали има теч?

бих искала да направя чек на цялата система, за да съм сигурна че всичко е ок най-сетне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...