Jump to content

Здравина на ламарини?


emilaudi

Recommended Posts

Колеги, мойта колица е внесена от Холандия, 93г, зелен металик. Нещото което ме изненадва при нея са сравнително меките ламарини - имам предвид преди всичко предния капак и вратите. Опря се приятел на капака с дланта, тя хлътна - да покажа на друг как е станал първия фал, натиснах я с пръст, тя пак хлътна. Подпря се един възрастен човечец с колело /по-скоро я опря с волана, залитайки/ откъм шофьорската врата, тя пак хлътна. Освен първото хлътване другите са малки и не си струва им обръщам внимание, като и първото го напънахме малко отдолу и се поизправи, така че и то не е болка за умиране - няма напуквания, няма одрана боя. Мои приятели също с Б4, 93 и 94 години, но вкарани от Италия нямат такъв проблем - натискахме ги по същия начин - не мърдат пущините. Дали холандското изпълнение е по-нежничко или ...? Може ли някои да ме осветли - че ще я пазя ясно, ама е смешно един щъркел ако й се изцвъка и тя да се изкриви. Между другото преди две седмици издържа най-зверската градушка в нашия край от повече от 50г /по думите на възрастни хора/ при това я карах и нито предно стъкло нито ламарини подадоха - има две много малки нагъвания по покрива и една на капака, но в сравнение с хлътванията от натиска с пръст и ръка са си нищо и половина :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен са меки ламарините /в случая 80 Б3/ Един блейка с Астра спря в мен, в резултат ми прибра задницата с близо педя заедно с гредата. На Астрата едва след вглеждане можеше да се забележи леко подпухване на калниците и капака и спукано предно стъкло /пича бише без колан/. Успокоявам се, че меките ламарини поеман енергията от удара и се надявам самото купе да има по сигурни греди където са пътниците.

За Италианския пазар е била произведена - ако се търси причината за къде е предназначена

Редактирано от idvam78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...