Jump to content

Хидравлични проблеми


Recommended Posts

Така де изнасям проблема си от съседната тема .

Хъркане виене ,някога само в крайно положение,някога и при най-малкото завъртане на волана Днес карах колата на доктор. Та той ми рече ,че било от рейката - задрала някъде и вдига ръце / освен хъркане и виене от помпата си поизтича хидр. течност......ама тя си тече вече 3 години и аз си доливам на година по 1 литър приблизително. и никакъв проблем/

Във подобна тема чета ,че проблема идва от маркуча??? Къде е истината помогнете и колко ще излезе ремонта?

Възможно ли е да е от калпава хидр. течност ? :hilezh: - ползвам OMV - 11 лв литъра

AUDI B4 2.0 90hp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да е от калпава хидр. течност ? :hilezh: -  ползвам  OMV - 11 лв литъра

AUDI B4 2.0 90hp

Не знам с какво сърце си сложил подобно нещо. Ходи си взем или от Юнитрейд или от Шкода (нали така беше колеги) - в Юнитрейд е 37 лв, а в Шкода 20 и няколко и то това си е точно такова каквото си трябва, а не някакво измислено от ОМВ - ама се посъветвай с някой майстор за по-сигурно пак

Ама не знам дали от калпава течност така да става

Редактирано от lllubo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разтърси се из форума/по стара тема е/ бях отговорил подробно на един колега по въпроса за хидравликата!!не е от мъркуча , а маслото се купува от унитреид както казва Любо! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...