Jump to content

Тропане на предница на Ауди А4 1.9 ТДИ 1997 г.


kniagolo

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам едни проблеми от скоро, който може да е пречинен и от джантите с които карам (17" с гуми 225/45). Май те са й малко тежки на колицата обаче визията е много добра и не ми се иска да се разделям с тях.

Та сега за проблема, не мога да разбера от къде точно идва това похлопване, но обикновенно на по-висока предавка и скорост не се чува като минавам през неравности. Чува се главно когато съм на 1-ва и 2-ра и минавам през неравности (павета, разбити Софийски пътища и т.н.). Искам да кажа, че съм сменил преди месец 2 предни носача, един от ляво и един от дясно. Като гледам другите са си все още добре. И сега ми е много интересно от какво може да бъде, четох и другите теми и ако има отговори най-често срещани са тампоните, но не знам как да го проверя това аз самият без да давам пари по "майстори". Близо до нас има едно местенце където мога да кача колата да я отледам, но като незнам за какво да гледам ще ми е бая трудно. Предварително се извинявам за спама и ще се радвам колегите да дадът свое мнение и опит, както и препоръки.

:flehan: :flehan: :flehan::stupid: :stupid: :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ниска скорост най-често се обаждат биалетки, те поне не са скъпи.

Дигни колата и провери всички шарнири с една щанга, ще видиш кой е заминал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...