Jump to content

проблем с дръжката на задната врата


sisko

Recommended Posts

Здравейте колеги,

задната врата, отвътре не се отваря. Изглежда има някакъв проблем с дръжката. Отвън вратата се отваря без проблем. Не съм разглабял досега врата. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?Моля за съвети за да го отстраня. Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

задната врата, отвътре не се отваря. Изглежда има някакъв проблем с дръжката. Отвън вратата се отваря без проблем. Не съм разглабял досега врата. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?Моля за съвети за да го отстраня. Благодаря Ви предварително.

Провери да не е заключена със защита от отваряне от деца, има лостче като отвориш вратата ,на бравата.
Здравейте колеги,

задната врата, отвътре не се отваря. Изглежда има някакъв проблем с дръжката. Отвън вратата се отваря без проблем. Не съм разглабял досега врата. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?Моля за съвети за да го отстраня. Благодаря Ви предварително.

Другия вариант е скъсано жило,трябва разглобяване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери да не е заключена със защита от отваряне от деца, има лостче като отвориш вратата ,на бравата.

Другия вариант е скъсано жило,трябва разглобяване.

има ли някакви проблеми при това разглобяване и изисква ли някакви специални приготовления?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казват колегите, провери си първо блокажа за децата. Защото аз го ядох веднъж. Разглобих си вратата без да има нужда. Понякога, на автомивка могат да ти закачат лосчето когато е подсушават.

Редактирано от Pol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...