Jump to content

Магазин за тапицерия на таван във Варна ?


patzi

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Тръгнал съм на почивка и в тая жега плата от таване ме завива през глава,да го подпирам с дървен кол или да го закова с пирони нестава,та съм се решил да го сменя с нов.

Ако някой знае магазин от който мога да си купя тапицерия и лепило CarmyFix нека сподели адреса. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има едно магазинче за платове до окръжна болница (от страната на Чаталджа), в блоковете от долу, не се сещам как се казваше уличката. А лепило си вземи Момент на Хенкел. Аз с такова лепих кожата на моя таван.

п.п. Монтира ли втулките, да споделиш резултата? :D

Редактирано от Митака
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих магазина който търсех.На улица Велико Христов 39 (май че беше).Там продават и плат и кожи и други дамаски, а и лепилото което търсех.Много добро магазинче с учтив продавач,който само като го слушах " плата сам се залепи".Много добре обеснява пича -евала :) .А за втулки все още няма време.Направо ме е яд.Дано до първият сняг намеря време. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегата patzi :) ,но някой да знае за подобен магазин в Русе? :)

Колега аз съм от Плевен :respekt: и съчетах полезното с приятното.Правиш си една почивка във Варна и си взимаш плат за домашно.А и Русе е на само 200км. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегата patzi :lol: ,но някой да знае за подобен магазин в Русе? :flehan:

Мисля че в пресечката на Германос в центъра имаше някакъв магазин за платове и тапицерии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...