Jump to content

Търси се дизелова кола до 16К на кратък лизинг.


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Мой познат търси да закупи някакъв дизелов автомобил на лизинг. Условието е срокът на лизинга да е точно 8 месеца, а размерът на вноската да е около 700 евро. Първоначалната вноска не трябва да е повече от 5000 лв. Просто такива пари му се отпускат от една фирма и за точно толкова месеца. Той е принуден да спазва точно тези условия. Понеже е наясно, че това стеснява кръга от възможности, е склонен да приеме почти всякаква кола, стига да е дизелова и да не е гроб. Мен ми се върти някаква Б6-ца или Ц5 фейслифт, но не се сещам да се продават такива от хора склонни на лизинг. Не е нужно и да е Ауди на всяка цена, но е за предпочитане. Все му е едно на купувача дали колата е комби или седан, дали е автомат или ръчка, важното е да е читава, защото ще се кара интензивно. Ако някой нещо се сеща, ще съм благодарен на всякакви идеи или най-добре конкретни оферти. Рискове за продавача почти няма тъй като до края на лизинга той ще си задържи големия талон и един ключ, в случай, че вноските спрат.

За контакти: 0899986226, 0887427365 или на ЛС.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да се навия за моята.

Разгледайте я, ако ви хареса може да говорим.

Ако, ти лично гарантираш за човека.

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да се навия за моята.

Разгледайте я, ако ви хареса може да говорим.

Ако, ти лично гарантираш за човека.

Нищо не губиш колега!

Няма да му я прехвърляш докато не ти я изплати и това е!

Ако имате проблем си я прибираш и готово!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нерви и разправии, губиш колега ... хич не ги обичаме тия работи...

Off. Гледам си намерил, каквото търсеше .. честито.

Онази, която гледах си беше кенеф, не ставаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да се навия за моята.

Разгледайте я, ако ви хареса може да говорим.

Ако, ти лично гарантираш за човека.

Аз ще му я предложа твоята, но само не знам как ще стане огледа. Той няма да се вдигне чак до Габрово, теб също не мога да те карам да идваш без да са сигурни нещата. Технически ми се струва сложничко. Иначе точно твоята ми се струва съвсем подходяща за неговите изисквания, а и я знам, че е читава. ;)

Иначе за друг освен за себе си на 100% не гарантирам, но конкретно този момък е свестен. Не е измамник и не смятам, че нарочно ще те извърти нещо. От друга страна, освен нервите, както сам казваш, друго не рискуваш да изгубиш. той ако ти даде 5К в началото и после само още 3 вноски да плати и вече си взел едни близо 10 бона. След това си я прибираш колата и я пускаш с едно 5К надолу в цената, продава се мигновенно, а ти си с 5К напред. ;) Мисля, че лошо за тебе няма, но и мисля, че няма да се стигне до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе за друг освен за себе си на 100% не гарантирам, но конкретно този момък е свестен. Не е измамник и не смятам, че нарочно ще те извърти нещо. От друга страна, освен нервите, както сам казваш, друго не рискуваш да изгубиш. той ако ти даде 5К в началото и после само още 3 вноски да плати и вече си взел едни близо 10 бона. След това си я прибираш колата и я пускаш с едно 5К надолу в цената, продава се мигновенно, а ти си с 5К напред. :) Мисля, че лошо за тебе няма, но и мисля, че няма да се стигне до там.

Много правилно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...