Jump to content

Лампа на подгряващи свещи


stefeto

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем с А6 2,5 тди 116к 1994г.Значи почна да ми мига лампата на подгряващите свещи но като натисна педала на спирачките изгасва за около 5мин и пак започва да мига и така ходих на морето и обратно и никакъв проблем просто си мига и това е отидох на майстор като я закачихме на вагкома и пиказа стоп машинка ключ маса сменихме стопмашинката не се оправи а отзад всички крушки си светят.Колеги помагайте ако някой се е срещал с този проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега просто си смени горивният филтър и всичко ще си дойде на място.но ако пак мигат пиши

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

това с филтъра е така ако има датчика от долу за утаена вода.но най вероятно е просто с една капачка и това мигане не е от там а от една джаджа на педала на спирачката,имаго описано във форума нейде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с филтъра е така ако има датчика от долу за утаена вода.но най вероятно е просто с една капачка и това мигане не е от там а от една джаджа на педала на спирачката,имаго описано във форума нейде.

Да де! Стоп машинката която е на педала за спирачката! Оказа се че тя е много важен фактор за доста работи включително и за реотанчето! Аз го имах този проблем и след смяната на въпросната машинка се оправи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...