Jump to content

Ремонтен комплект турбокомпресор А6 С5 '98ма


yulianco

Recommended Posts

Реал Турбо не диагностицират.Те ремонтират и балансират турбини!Те никога няма да ти върнат турбината и да кажат ,че проблема е друг - просто няма как да го установят - това не им е работата.

Ето линк на колегата който се занимава с диагностика в София - Посети моя сайт

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чети заглавието на темата и какво пита колегата, нека да цитирам

Въпроса ми най-вече каква е цената според вашия опит на такъв ремонтен комплект заедно с труда по демонтаж имонтаж на турбото и т.н.

Насочиха ме към Моторкрафт на Околовръстен път, но приемам и други предложения.

при положение, че заглавието на темата е ремонтен комплект за турбо.....точно за това дадох предложение за реал турбо, защото няколко пъти съм им ползвал и винаги съм оставал доволен

П.П. ако звъниш на виктор кажи, че те пращам аз

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз четох ,ама после по отговорите му ми стана ясно ,че никои не е диагностицирал къде е проблем и просто по default са му казали да ходи да ремонти турбото.Също така четох и ,че е бил с несменне филтър за картерните което пък ме навжда на мислъта ,че теча е от уплатненията на мотора ,а не в турбото.Още повече ,че турбото няма да тече в кората ако е за ремонт!Та тва ми беше идеята ,че той търси ремонт на турбо ,ама 95% съм сигурен че ще си хвърли априте напразно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз четох ,ама после по отговорите му ми стана ясно ,че никои не е диагностицирал къде е проблем и просто по default са му казали да ходи да ремонти турбото.Също така четох и ,че е бил с несменне филтър за картерните което пък ме навжда на мислъта ,че теча е от уплатненията на мотора ,а не в турбото.Още повече ,че турбото няма да тече в кората ако е за ремонт!Та тва ми беше идеята ,че той търси ремонт на турбо ,ама 95% съм сигурен че ще си хвърли априте напразно.

:) Това ми беше идеята да се консултирам с вас, защото може и да не е турбото. Да, бях с несменени филтри на картера. И да, корите се пълнят и са подгизнали. Съвсем скоро я гледах вдигната на крик и корите бяха целите улети с масло, неприятна гледка.

Днес съм при приятел в сервиз и целта е това - да се види точно от къде е. После ще споделя какво сме открили като теч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...