Jump to content

Колеги чат пат ми святка


mishleto

Recommended Posts

Понякога както си карам и святка лапмата карам си гася колата и после пак святка ..... газя голата още веднъж примерно и спира да свети ..... беше ми го направило преди 2 месеца и вчера като се прибирах от морето пак..... Някои да има отговори???? Не съм сменял накладки нито дискове но на пръв поглед има доста накладки а дисковете нямат ръб....

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега наред си е нивото.Вчера светна лампата с накладките нали се сещате..... вчера цял ден светеше колкото и да гася колата и оставих колата снощи пред нас да истине, и тази сутрин не светеше нищо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем, като изгася и запаля се оправя на 2-3 пъти ми го е направило. И аз незнам от какво е... може някъде грешка на компютъра е. Не го прави много често,че да ме е издразнило много много. Абе то с тея жеги... не ще святка ами незнам... то аз святкам като изляза някъде навън пък за другото какво си говорим.... :nixweiss::dance::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега и аз си мисля че аз ще светна но трябва да има някакъв проблем или дефект за да го прави това??? Татко ми казва така "Смърт без причина няма" следователно има някъде нещо което ме дразни..... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги щом светка накладките са за смяна като ги погледнете имат осте да карат но и на мерцедесите са така полувината накладка се изхабва и светка лампата за тва ги проверете добре но и задните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време имаше подобна тема в форума и там беше писал някои колега че кабели за ABS минават под задната седалка, аз имах подобен на вашия проблем някои път с паленето и ми свети лампата за ABS и като угася и запаля и се оправя и един ден преди доста време свалих задната седалка и там наистина имаше кабелчета с куплонгчета понаместих куплонгчетата и от тогава ми изчезна този проблем. Не е нещо кои знае какво ма пробвайте може пък да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...