Jump to content

Смяна на гумички на клапаните


ChillToucH

Recommended Posts

ами за напъване не е защото те са били 2 коли и другата е била с каравана и нямало как да я напъва па бащата не обича да напъва мн аз и срях тока като я зех одеве ама по едно време викам давай да я пребирам докато не е блокирала . Чуда се колко ли ще излезе смяната на гумичките на майстор и може ли да е от нещо друго защото бащата мн се плаши от такива ремонти тои казва почнала ли е да гори масло двигателя е свършил аз не мисля така де ама ... ако гори масло сиг ще иска да я махне пък аз съм и мн наточен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - лесното е да огледаш хубаво мотора за по - големи течове на масло , ако няма такива тогава виж с новото масло как ще е , ако и него го гори повече от 1 литър на 10000 км , тогава смени гумичките на клапаните . Ако и тогава не се оправи вече се отива на сегменти и става по - дебела работата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска го смених затегнах тук там каде ми се видя че е капало вземах даже и промивно масло поработи 10 мин после сложих 15 в 40 смених си филтрите и сега ще карам да видя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

покарах днеска 20 км някаде градско и забелязах че преди да смена маслото колата пушеше сив дим аз си помислих че е топъл въздух ама сега като покарах изчезна дори на загрята кола нищо няма значи е било от онова масло сега следва да вида яде ли го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

най лесно като смениш гуничките и ако пуши тогава сегменти,иначе има и друг начин на студен двигател ако пуши са сегменти ако на топъл гумички не помня дали не е обратното някой колега ще ме поправи ако греша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени първо гумичките , понеже е по лесен и евтин вариант и виж как е , ако продължава да гори тогава си за сегменти .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако моторът е този:

Колата е Ауди Б4 2.0 90 кс.

Може и без да се сваля главата.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...