Jump to content

Sony CDX-GT200 vs PioneerDEH-2730


Recommended Posts

Моля за вашето мнение кой от двата конкретни модела- е по-добър и защо:

Sony CDX-GT200

vs

PioneerDEH-3730

Ако пък има идеи за други по-добри варианти в този ценови диапазон - max BGN 250, моля споделете.

Предврително благодаря за споделения опит и инфо. :fisch:

Редактирано от 1.25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сонито усилвателя му е хубав, ама механиката по CD- то май куца и диска може да прескача. 4x52 Mosfet ли беше(наизуст говоря)? Пайниъра е възможно най- нисък клас, ама марката си е марка. Аз лично не се ангажирам с мнение, но съм пред същата дилема, като включим и марките JVC и Kenwood.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пайниъра е възможно най- нисък клас, ама марката си е марка. Аз лично не се ангажирам с мнение, но съм пред същата дилема, като включим и марките JVC и Kenwood

Сега ползвам Pioneer 3630 и съм много доволен...няма нищо общо с Jvc (визирам JVC KD-G402E)...не че jvc-то не е добро...ама не е pioneer-a...все едно и голфа не е лош...ама не е А3 :respekt:

Редактирано от RhINoX^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за споделените впечатления. Rhinox, убедително сравнение: хубава кола, ама не е Audi някак. Аман от неща, които просто "абе върши работа".

Затова, явно Pioneer ще бъде! Спрял съм се на DEH-4700 модела, заради MOSFET системата, пък е и е по-удобно усилването да е с врътка. Има и опция за дистанционно (към 50ина лева), ако реша да сложа някой ден.

Като го монтирам, обезателно ще споделя, със снимки разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...