Jump to content

Продавам масло CASTROL и антифриз G12 (червен)!!!


Recommended Posts

  • Отговори 279
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колеги вече има в наличност и от:

Castrol GTX 15W-40

Опаковка: 5 литра Цена: 44 лева

Висококачествено минерално масло за съвременни бензинови и дизелови двигатели.

Спецификации: ACEA A3/B3

API SL/CF MB 229.1

Одобрения: VW 505 00

Редактирано от bobich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега,

антифриза пристигна още на следващия ден. Още не съм го сменил, но и не е толкова студено за да кажа някакви впечатления.

Другата година живи и здрави ще си поръчам и масалце :respekt:

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега,

антифриза пристигна още на следващия ден. Още не съм го сменил, но и не е толкова студено за да кажа някакви впечатления.

Другата година живи и здрави ще си поръчам и масалце :hilezh:

Поздрави.

Радвам се , че съм оправдал очакванията ти ........ много безаварийни километри ....:-)))))) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Боби, като се наложи да сменям масло, ще ти се обадя, а през Пловдив имаш ли път по принцип?

Здрасти Милко, по принцип няма път към Пловдив, имам към Димитровград от време на време, но като дойде време ми звънни една седмица по-рано и ще се опитам да измисля нещо .......:-)))) :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОМОЦИЯ!!!!!!! безплатна доставка само за утре 09.10.2010 (СЪБОТА ) за градовете ШУМЕН , РАЗГРАД , РУСЕ .......... имам път утре до Русе и можете да се възползвате...........!!!!!

П.П. моля звънете за поръчки , че няма да имам достъп до НЕТ ........ 0878 966 864 - Бойко :)

Редактирано от bobich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах масло + антифриз и съм много доволен. Досега такава цена за антифриз - концентрат не съм намерил. Маслото също е на конкурентна цена. Колата започна да мърка с новото масълце :bia:))))

Хвала на колегата за бързата доставка и коректното отношение. Както пишат в ebay - оценка А+++ :)

P.S. Скоро пак ще сменям масло - задели ми една тубичка...ще звънна да си поръчам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах масло + антифриз и съм много доволен. Досега такава цена за антифриз - концентрат не съм намерил. Маслото също е на конкурентна цена. Колата започна да мърка с новото масълце :hilezh:))))

Хвала на колегата за бързата доставка и коректното отношение. Както пишат в ebay - оценка А+++ :hilezh:

P.S. Скоро пак ще сменям масло - задели ми една тубичка...ще звънна да си поръчам

Еееее колега,

след тия думи, следващата туба масло май ще върви в комплект с :hilezh: .......:-)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...