Jump to content

Продавам масло CASTROL и антифриз G12 (червен)!!!


Recommended Posts

Здравейте колеги,

от днес Сряда 20.10.2010г. поради незавиещи от мен обстоятелства се налага да коригирам леко цените на някои артикули.......ето и :

НОВИТЕ ЦЕНИ

Castrol Magnatec Benzin 5W-40

Опаковка: 1 литър Цена: 18 лева

Опаковка: 5 литра Цена: 76 лева

Castrol Magnatec Diesel 5W-40

Опаковка: 1 литър Цена: 18 лева

Опаковка: 5 литра Цена: 76 лева

Castrol Magnatec Benzin 10W-40

Опаковка: 1 литър Цена: 17 лева

Опаковка: 5 литра Цена: 65 лева

Castrol Magnatec Diesel 10W-40

Опаковка: 1 литър Цена: 17 лева

Опаковка: 5 литра Цена: 65 лева

Castrol GTX 15W-40

Опаковка: 5 литра Цена: 44 лева

Castrol EDGE Formula 10W-60

Опаковка: 5 литра Цена: 105 лева

Антифриза (КОНЦЕНТРАТА ) е G12 има следните опаковки:

1,5л. – цена 16 лева

5л. – цена 36 лева

Цитирам стар коментар , но все още има колеги, които четат само първа страница и не са запознати с новите цени...... 0878 966 864 Бойко

Редактирано от bobich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 279
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здарвей.Кога пак ще пътуваш из страната ?Искам 5л. антифриз.Имаш ли от този, който предлагаше в началото на обявата ?За Търново,Севлиево или Ст.Загора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здарвей.Кога пак ще пътуваш из страната ?Искам 5л. антифриз.Имаш ли от този, който предлагаше в началото на обявата ?За Търново,Севлиево или Ст.Загора.

Здравей колега,

за съжаление не предвиждам скоро да пътувам из страната....... а за антифриза имам от по-долу посочения, но искам да те уверя , че едва ли има разлика в качеството . Разликата е само в производителя , който е немец със сигурност , а може и някой гастърбайтер живеещ и работещ в Германия да е ..... :-))) Ако излезе нещо в твоята посока ще свиркам , но пусни си телефона на лични , за по-бърза връзка....

post-5644-1290768389.jpg

Редактирано от bobich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kупувайте, колегата е много точен. Купих си Castrol от него, маслото е супер.

:blink:

Благодаря колега, радвам се , че имам възможност да предложа на колегите хубаво масло на сностни цени. Иначе в сбърканата ни държава всеки е свикнал да печели по-много и цената при клиентите става непоносима ....... (визирам магазините за авточасти както и официалните представители на различните марки автомобили и авточасти...... ) :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdr kolega 5 litra 10* 40 za dizel kolko e dostavkata do blagoevgrad ako si pra6tal i znae6 tarifata na ekont mersi

Здравей колега,

доставката до офис на Еконт (по твой избор) в Благоевград струва 6лв. + 1.50лв. наложен платеж ....... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата. Много точен и сериозен! Маслото дойде,качеството е оправдано и цената е уникална. Доволен съм и занапред пак ще ползвам услугите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата. Много точен и сериозен! Маслото дойде,качеството е оправдано и цената е уникална. Доволен съм и занапред пак ще ползвам услугите му.

Аз благодаря за хубавите думи и за коректното отношение....... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, искам да ти направя поръчка за 5л. антифриз G12 и 5л.-Castrol Magnatec Benzin 10W-40.Очертава ли ти се в скоро време някакво пътуване на запад от Варна ? ;) До скоро.П.п.-имаш ли ги в наличност-ако има вероятност да се изчерпат-запази ми поръчаното количество...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, искам да ти направя поръчка за 5л. антифриз G12 и 5л.-Castrol Magnatec Benzin 10W-40.Очертава ли ти се в скоро време някакво пътуване на запад от Варна ? :hilezh: До скоро.П.п.-имаш ли ги в наличност-ако има вероятност да се изчерпат-запази ми поръчаното количество...

Здравей колега,

наличност имам , а и да свърши случайно, всеки Вторник получавам стока , тъй че няма проблем ......

За съжаление нямам скоро път на запад , следващия уикенд ще ходя към Русе ......... Ти от къде си... ???? Прати ми на лични един телефон за по-бърза връзка ако се отвори път някъде на запад...... :dance:

Редактирано от bobich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безплатна доставка за градовете Шумен , Разград и Русе на 10-12.12.2010год. Ще ходя от Варна до Русе през уикенда ...... така , че който иска да си поръчва до Петък сутринта .......:-)))

Редактирано от bobich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безплатна доставка за градовете Шумен , Разград и Русе на 10-12.12.2010год. Ще ходя от Варна до Русе през уикенда ...... така , че който иска да си поръчва до Петък сутринта .......:-)))

Хайде колеги, още мераклии има ли ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...