Jump to content

проблем при монтиране на xsenon


rumen1989

Recommended Posts

проблема е следния ... сложихме го светна , но когато дам на габарит ксенона светва пак всеедно ръчката е най горе :X според мен всичко е вързано както трябва. то няма какво да се обърка при слагането. колата е а4 96 година фаровете са valeo h4

ще съм благодарен ако някой знае каде бъркам и ми каже защото това ме притеснява

благодаря предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен всичко е вързано както трябва.

Може да сте объркали нещо, провери обстойно кое къде е вързано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе колега те буксите са си мъжка и женска неможе да се обърка децко е просто мъчихме се но нестава да се обърнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега извади буксата на ксенона и мери дали ти идва захранване на късите когато пуснеш габарит може да са ти окасили кабелите някаде иначе няма разумно обяснение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да е както трябва, при положение ,че светват и габаритите. Къде вързахте двата кабела ? От къде взехте ток ? H4 означава , че е биксенон нали ? Търси проблема в кабелите, от които сте взели ток...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мми + и - от акомулатура директно ( да биксенон е ) до сега с тоя моя приятел сложихме 5 би ксенона на мойта даде проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как от акумулатора ? Режеш обувките на крушката (старата) , слагаш нови вързваш ги към тези на ксеноновата като слагаш термошлаухки за да изолираш и вързваш цялата система. Старите се режат при положение ,че не стават...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май се махаше лампата за габарита от таблото и сичко заспиваше :hilezh:

:D Точно там е проблема или се маха лампата или се слага свето диод на нейно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то нали всичко е вързано и е с букси накрая излизат 2 кабела + и - и твае

кви крушки кви диоди може ли малко по подробно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и когато дам на габарит няма да ми светва ксенона така ли ? мерси!!!! утре ще пробвам :hilezh:

Редактирано от rumen1989
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...