Jump to content

Ксенонови светлини на Б6


jackrabbit

Recommended Posts

Колеги,дойде време да се похваля с придобивката.Най-после уикенда намерих малко свободно време и сложих ксенон кит-а.Комплекта го купих от тук : http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=55529 като финално се спрях на 5000К.С монтажа не срещнах никакъв проблем,мислех че е нещо по-сериозно.След тестовете останах много доволен от резултата.Факт е,че на тъмно сега виждам доста по-добре,което ми беше и основната цел.

Имам питане относно две неща

1.Предпазните капаци,отзад на фаровете,не съм ги дупчил,а съм прекарал кабелите в страни,което в някакъв по-късен етап може да доведе до проблеми - прекъснат кабел,влага...какво ще ме посъветвате да направя в случая?

2.Много странен (д)ефект се получи :respekt: - при пуснати светлини,на места където има по-слаб ФМ сигнал,радио станциите се губят!!Спирам светлините,радио станциите се появяват!! Някой има ли идея?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенон на рефлектори :hilezh:;);)

.....

A за колите които излизат стандартно с тази комбинация от завода какво ще кажеш??? Или пък за това, че има стари/заоблен рефлектор и набраздено стъкло/ и нови/ начупен рефлектор и гладко стъкло или поликарбонат/ рефлекторни фарове. А за ксеноновите крушки специално за рефлекторни фарове - обозначени с R накрая - с шапчици и ламаринки против отблясъци. Въобще темата е доста дълга и не може категорично да се отрича нещо.

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Имам питане относно две неща

1.Предпазните капаци,отзад на фаровете,не съм ги дупчил,а съм прекарал кабелите в страни,което в някакъв по-късен етап може да доведе до проблеми - прекъснат кабел,влага...какво ще ме посъветвате да направя в случая?

2.Много странен (д)ефект се получи smile.gif - при пуснати светлини,на места където има по-слаб ФМ сигнал,радио станциите се губят!!Спирам светлините,радио станциите се появяват!! Някой има ли идея?! "

1-Проблема ще го усетиш много скоро,като почнат да ти се изпотяват фаровете.А и по родните пътища може и кабела да се пререже от вибрациите.Аз ги пробих капачките и да ти кажа не боли! :hilezh:

Ако решиш да ги махаш купуваш 2 нови капачки нови или втора упоптреба и си готов.

2-Най-вероятно баластите дават смущения и затова ти се губи радиото.И при мен има някакво смущение,но почти не се долавя.

Редактирано от Васил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колеги някои слагал ли е ксенон, като е използвал оригиналните отвори за баласти, които се намират в долната част на фаровете? С 55 ВАТА ксенон дали е възможно да има някакъв проблем /по високи темперетури/??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...