Jump to content

Air Couture


Recommended Posts

45540404534a24d388c974d2769596c8_120x90.jpg

Има ново лице в света, на ароматизаторите за въздух и това е марката AirCouture , която стартира своята линия за френски освежители на въздух. Продуктите са предназначени за най- изтънчения вкус чрез смесването на дизайн, елегантност и аромат. Ароматизаторите са с аромат на марков парфюм и са предназначени за дома, офиса и автомобила. Подуктите се предлагат в следните аромати:Air No. 03 Armani © (Aqua di Gio)Air No. 05 Christian Dior © (Fahrenheit)Air No. 07 Davidoff © (Cool Water)Air No. 11 S.T.Dupont © (Pure Essence)Air No. 14 Bulgari © (BLV)Air No. 24 Hugo Boss © (Hugo)Air No. 27 Burberry © (Brit) Air No. 15 Azzarro © (Chrome)

0078f7523bd4a6e37902ba508010ee5a_120x90.jpg AIR No3 Вдъхновен от Армани (Aqua di Gio)

Основата на този аромат е мускатово-дървесна, с лек превес на кедър. Сърцевината е тревисто -цветна - зюмбюл, жасмин, фрезия. Връхните нюанси на цитруси и морски бриз подсилват усещането за чистота и свежест. 

96986c421aa107a806617f67aec1edf3_120x90.jpg AIR No5 Вдъхновен от Dior (Fahrenheit)

Ароматът е чист и деликатен букет от цитрусови ухания - бергамот, лимон и мандарина, с лек и закачлив дъх на лавандула и виолетки, на основата на класически, плътни нюанси - кедър, сандалово дърво и кожа.

6bf7219ab1c4b6d9d7054e0c7746697f_120x90.jpg AIR No7 Вдъхновен от Davidoff (Cool Water)

Перфектната комбинация от дървесно-мъхови аромати. Неговите освежаващи елементи го правят перфектен за целия ден. Бленда на воден цитрус, сладки плодове с намеци на мускус и мъх.

8f8e3fdb5a70358b2e9b7746ab2e5824_120x90.jpg AIR No11 Вдъхновен от Dupont (Pure Essence)

Изпълнете пространството около себе си със съчетание от тангерина и грейпфрут, сърцевината на аромата е завладяваща композиция от бамбук, здравец и листа от кедър. Основата на аромата е кехлибарена, дървесна и мускусна.

095c5c018d3a5bc3ec42bc8e7eb77b7b_120x90.jpg AIR No14 Вдъхновен от Bulgari (BLV)

Прославя ума и душата с благородни аромати на кехлибар и папирус, вплетени в един елегантен,чувствен и съвременен букет.

6bc9d7f3bf901933c119d1afe3714342_120x90.jpg AIR No 15 Вдъхновен от Azzarro (Chrome)

На модернизма, на всички наши сетива,вдъхновява спомени от миналото и безкрайни мечти за бъдещите хилядолетия.

36e4622fa00e3ad93b6e0e292e469a1d_120x90.jpg AIR No24 Вдъхновен от Hugo Boss (Hugo)

Безупречна смес от зелена ябълка, борови игли, жасмин, кедрови листа, лавандула градински чай и пъпки карамфил. Аромат, който провокира усещане за прохладен северен вятър, гъста гора и морски дъх на разбиващи се в скалите вълни.

a9deb07ffa52df4b3049f5810f6642a1_120x90.jpg AIR No27 Вдъхновен от Burberry

Този мъжки и секси аромат се вдъхновява от съвременния британски мъж, пленявайки със спокойна елегантност и стил - без усилие. Попълнете атмосферата си със смес от следи на кедрово дърво мандарина, прясно окосен джинджифил и дива роза.

Цена на дребно 3.50 бр, за количества - Отстъпки. За повече инфо на Л.С. 0887 708056 и 0887 865167

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си взех и съм много доволен. Има много приятен аромат и не са като боклуците NEW CAR, Flowers, Cocos и т.н. Изключително качествена изработка и пакетаж. Много сполучливо са пресъздадени парфюмите. Вече на няколко хора им хареса. Момчето е много точно и коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест това са обикновенни борчета ама с марков аромат ?

Колко време издържат ?

Да, това е хартиа от типа на борчетата, но се очкава да внеса и пълнители. Аз лично съм сложил BOSS преди 2 седмици и все още мирише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчер си взех и съм доволен.

Това е ароматизатор тип борче но аромата е доста по-хубав. Ще видим колко ще издържи.Според мен си заслужава парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобу и викторхробо да не видат нещо :)

Иначе на колегата ароматизаторчетата са много хубави,евала :biggthumpup: Онзи ден взех 3 и вече са разпределени по колите :)

Редактирано от owwyxw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Виждам че си от София,как,къде и кога може да ги видя?

Ако ми харесат ще взема голямо количество.

Каква е цената за 50-тина бройки първоначално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Има ама не искаш да ги продадеш.

Много си несериозен колега.От 2 месеца се не можем да се разберем къде и кога ще ти е удобно да се видим и да си купя 5-6 броя.Писах ти лично ти дори и не ми отговори,не си вдигаш телефоните.

Е така не стаааа:stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ама не искаш да ги продадеш.

Много си несериозен колега.От 2 месеца се не можем да се разберем къде и кога ще ти е удобно да се видим и да си купя 5-6 броя.Писах ти лично ти дори и не ми отговори,не си вдигаш телефоните.

Е така не стаааа:stupid:

Не е така колега, много хора от форума взимат от мен, идват на място и взимат :zustimm:

Но с теб наистина се разминаваме, що се отнася до ЛС то, по някакъв начин съм го изпуснал твоето, защото кутията ми е пълна с по няколко съобщения и явно съм го изтрил без да го прочета.Телефона вече е само 0887 707856, другия е неактивен. Пак се извинявам че с теб се е получило така :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...