Jump to content

Проблем с газов инжекцион а4 1.8т


Recommended Posts

здравейте колеги , искам дас помоля ако някой е наясно с проблема който ще споделя ако може да даде акъл:bia:д

аудито е 14 1.8т 97г аеб двигател, наскоро сложих чисто нов газов инжекцион но момчетата немогат да го настроят , карах колата на диагностика на бензин и няма нищо и като мина на газ прави грешки в кнок сензора на 4те цилиндъра в дроселовата клапа и в ланда сондата и от там ми се преебва и варвенето на газ колата харчи 25 на 100 газ и вече незнам какво да правя никой не може да каже какво става ходих на 100 диагностики и хората само вдигат рамене , когато изчистят грешките колата тръгва много хубаво но разхода пак остава същия и като се появят грешките почва да забива тръбата на газта е 6мм а инжекторите са 2.5 незнам какво се получава МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои майстор я е слагал тая газова и какъв е газовия инжекцион? Тоя мотор принципно става перфектно на газ.

Има колеги газаджии, които са много наясно с мотора и ще ти помогнат.

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами един приятел който бая време се занимава газовия инжекцион е АГ , днеска сложихме 8мм захранваща тръба но при високите убороти губи налягане и харчи страшно много и прави много грешки в компа , разхода е 25 на 100 , незнам ако може некой нека помага , благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами един приятел който бая време се занимава газовия инжекцион е АГ , днеска сложихме 8мм захранваща тръба но при високите убороти губи налягане и харчи страшно много и прави много грешки в компа , разхода е 25 на 100 , незнам ако може некой нека помага , благодаря предварително

Няма ли гаранция това чудо?Платил си за определена услуга и трябва да ти се свърши работата.Да не е чипосана че се получава така?Какво налягане ти дава турбината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София ми звънни на телефона по-долу :birthday:

Ако не си, ми пиши в Скайп да помогна с каквото мога...

th3_machine

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли гаранция това чудо?Платил си за определена услуга и трябва да ти се свърши работата.Да не е чипосана че се получава така?Какво налягане ти дава турбината?

ми незнам дали е чипосана, варви доста карал съм и други такива ама тая бая понавървева, а за турбината не сам я гледал, гаранция има ама нема файда като тези които са я сложили не могат да я настроят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...