Jump to content

Изписа ми грешка - краш сензор


mursi

Recommended Posts

Здравейте днеска си сменях крушките на таблото и видях че една я няма сложих нова и се оказа че била за бега , качих я на диагностика и ми исписа краш сензор , грешката не може да се изтрие и искам да питам каде седи този сензор и евентоално за колко пари мога да си го купя, колата е А4 Б5 1.8 турбо 97г с 4 аербега

Редактирано от mursi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец някъде един приятел ходи до Порше да си взима точно краш сензор за неговата кола (пасат 5ца).Излезе му около 350лв и ~10 дни чака да му го доставят.

П.С.Хубаво е да уточняваш и каква кола караш.Ако караш Б5 цената на този сензор и за теб ще е толкова стотинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай номера на грешката и описанието й, да видим какво ти изписва, защото, може и да е по зле положението, обикновени се изключва тази лампа за по сериозни грешки и проблеми, при продажба на колата. Така че дай пък ще видим какво ще излезе. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намират се на предните седалки отдолу под мокета хванати са за гредата ако са пластмасови несе плаши по моргите струват около 30лв. проблема е с железните не се намират аз вече тарся един месец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намират се на предните седалки отдолу под мокета хванати са за гредата ако са пластмасови несе плаши по моргите струват около 30лв. проблема е с железните не се намират аз вече тарся един месец

разбрах каде седят , а искам да попитам само един ли е краш сензора и ако не е как мога да разбера кой е точно , грешката не я запомних кой номер е, но утре щ погледна и ще кажа , много благодаря за отговорите ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne e само един сензора, но при във описанието на грешката трябва да има най вероятно кой тоно е въпросния сензор!! така че постни тук дословно грешката за да ти кажат хората..

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne e само един сензора, но при във описанието на грешката трябва да има най вероятно кой тоно е въпросния сензор!! така че постни тук дословно грешката за да ти кажат хората..

добрем значи утре ще я кача пак на вагкома и ще я запиша и ще я пусна тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те за това говорих, колата е имала удар и управл. блок на аербега е сработил и блокирал, трябва да се смени с абсолютно същият по номера и букви, но здрав или да се търси да се изчисти грешката с по-специални средства. Като се възстанови централата и нормалното й функциониране, може да се пръкнат и други грешки. Задължително трябва да се проверят дали не са сработвали колани и аербези и как са възстановени, ако изобщо са сменяни, а не са премахнати. Все пак то си е за твоята сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не гадая колегата е прав централата е заминала , проверил съм я вече :flehan:

Те за това говорих, колата е имала удар и управл. блок на аербега е сработил и блокирал, трябва да се смени с абсолютно същият по номера и букви, но здрав или да се търси да се изчисти грешката с по-специални средства. Като се възстанови централата и нормалното й функциониране, може да се пръкнат и други грешки. Задължително трябва да се проверят дали не са сработвали колани и аербези и как са възстановени, ако изобщо са сменяни, а не са премахнати. Все пак то си е за твоята сигурност.

ми тва ще си проличи след смяната на централата :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...