Jump to content

Счупиха ми дръжката на вратата. А4 авант 96г


siem

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От днес и аз се включвам в групата на хората на които са им разбивани колите :) .Нощес нещасниците са разбили предната шофьорска врата по доста вулгарен начини и са таращили купето, а и под предния капак са надникнали(ако ги бях видял щях да им пусна по един куршум в тъпите тикви).

Въпроса ми е става ли дръжка от ЗАДНА ЛЯВА врата на ПРЕДНА ЛЯВА защото са строшили патрончето на ключалката и не искам да слагам ново.Виждал съм коли на които предните дръжки нямат ключалки и изглеждат като задни, но не зная дали са задни или просто има такива предни.

Редактирано от siem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

От днес и аз се включвам в групата на хората на които са им разбивани колите :) .Нощес нещасниците са разбили предната шофьорска врата по доста вулгарен начини и са таращили купето, а и под предния капак са надникнали(ако ги бях видял щях да им пусна по един куршум в тъпите тикви).

Въпроса ми е става ли дръжка от ЗАДНА ЛЯВА врата на ПРЕДНА ЛЯВА защото са строшили патрончето на ключалката и не искам да слагам ново.Виждал съм коли на които предните дръжки нямат ключалки и изглеждат като задни, но не зная дали са задни или просто има такива предни.

За каква кола иде реч колега ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е А-4 авант 96г.

П.П.благодаря на екипа за оправеното заглавие и поясненията към него.

Редактирано от siem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А3 с 5врати не става планчицата която обикаля около дръжката и има дупка за патрон...та не стават от задни на предни врати, на задната врата е по-къса самата планка...с малко колкото да не стане...за А4 не знам, но мисля, че най вероятно са същите...пробвай да премериш. :)

Редактирано от Atlantis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... става ли дръжка от ЗАДНА ЛЯВА врата на ПРЕДНА ЛЯВА ...

Не става. Личен опит, поради същата, като твоята, причина.

Трябва ти патрон ( комплект ) и евентуално и външната планка,

но трудно ще намериш само тези детайли.

Най-добре си вземи цяла дръжка комплект

и отиваш при ключар да ти пренареди патрона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз цялата дръжка ще сменям (целия комплект)защото и половината от декоративната пластмаса я няма.Разглабям кората,разкачам механиката на патрона и свалям цялата дръжка с всичко и искам да сложа такива дръжки които изобщо нямат патрон, за това питам дали стават задните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е същото дереже, стана преди седмица и още не съм решил дали да е с патрон или без. Патрона+дръжка ми ги предлагат за около 80-100лв, и бояджия още 80-100лв. Голяма беля. Това е за А4 Б6 2002г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не смятам да купувам нова.При "Италянеца" и други като него с малко повече късмет можеш да намериш 2-ра ръка дори с твоя цвят (стига да е заводски) и се надявам да са на по сносни цени.Както се казваше в една реклама: "...защо да плащаме повече?"

Опитвам се да изясня само дали комплект задна дръжка става на мястото на комплект предна и ще си търся по моргите от моя цвят- не вярвам да са повече от 30-40 лв. И спестявам бояджията...стига да стават разбира се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да кажа какво стана:

При италянеца за 10 гроща взех цяла дръжка- вярно не моя цвят но евтинко...

Задна дръжка от пред не става. По къса е с 5-10 мм.

Има обаче предни дръжки без партонче които могат да се ползват- въпрос на търсене и късмет.

Толкова от мен по въпроса...Дано съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...