Jump to content

Подлакътник от А4 Б5 на 80-ка


vilik

Recommended Posts

Отдавна ми се въртеше в главата тази идея и ето сега успях да я реализирам.

Комплектът на подлакътника включва:

sdim1051.jpg

sdim1060.jpg

Вади се пепелника отзад на конзолата... и се развиват двете осмички, които държат конзолата към стойката. След това може да повдигнем цялата конзола леко нагоре отвиваме и гайката 13 или 17 (не помня вече) но няма как да се сбърка, тя е единствената там.

dsc00721o.jpg

Като подмушнах стойката на подлакътника се видя къде трябва да я поизрежа, едното ъгълче и едно малко ухо в края на стойката. Сега вече може да се подмушне и под мокета от едната страна.

dsc00722cp.jpg

При обратното монтиране не се слага дебелата шайба, тъй като няма да може да захапе резбата на 13-ката.

Подлакътникът се закрепва достатъчно стабилно, пък и не мисля да правя кофички на него все пак.

dsc00728a.jpg

dsc00727qd.jpg

Като финални доработки, за да не стои дупка отзад.... сваля се капакът на пепелника и се изрязва малка част от ъгъла от страната на подлакътника. След това подмушвате малко двойнолепещо и става прекрасно.

dsc00729j.jpg

Имам още няколко подлакътника и кожени и текстилни, такива като моя. Ако има желаещи предлагам ги за 80лв/бр.

П.С. Съжалявам за качеството на снимките, но монтажът стана много бързо около 30мин, а бях решил първо да огледам и успях да снимам само с телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...