Jump to content

Климатроника не грее


Vasil Teofilov

Recommended Posts

Взех колата есента и тогава въобще не погледнах дали климатроника духа топло в последствие се оказа, че Не. Промихме радиаторчето и се пооправи - ядваше се, но онзи ден пак се закучи и съвсем леко затопля. Умрях от студ от София до Лом. Майсторите казаха, че са заминали клапите и трябва да се сваля таблото - това е присъдата, и гледам е искарало няква грешка 11,7 /Централна клапа – постоянно блокирала/ на 1 канал климатроника. Дали някои е имал същата грешка и знае ли някои кои канал показва колко градуса е вкарвания в купето въздух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех колата есента и тогава въобще не погледнах дали климатроника духа топло в последствие се оказа, че Не. Промихме радиаторчето и се пооправи - ядваше се, но онзи ден пак се закучи и съвсем леко затопля. Умрях от студ от София до Лом. Майсторите казаха, че са заминали клапите и трябва да се сваля таблото - това е присъдата, и гледам е искарало няква грешка 11,7 /Централна клапа – постоянно блокирала/ на 1 канал климатроника. Дали някои е имал същата грешка и знае ли някои кои канал показва колко градуса е вкарвания в купето въздух.

Колега , обезвъздуши си на първо време хубаво системата !!! После ако не се оправи търси другаде проблема.

Като работи на място и е загряла , пробва да държиш 3000/3500 оборота в продължение на 1 минута и виж дали топлото почва да идва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре и аз имам същият проблем, но на мен ми казаха че казанчето на радиатора е отищло и трябва да се сменя. нещо по въпроса. Карам Аudi A4 2002 2.5 quatro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заминали са ви радиаторчетата на парното.

Намират се под таблото. Около 50-80 лева са, но смяната е много кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заминали са ви радиаторчетата на парното.

Намират се под таблото. Около 50-80 лева са, но смяната е много кофти.

Колега , и аз бях така и вече нямам проблем и радиаторчето ми е здраво. Често срещано при Б5 е въздушна визглавница в радиаторчето. Трябва да се обезвъдуши ! Имаше цяла тема някъде как се прави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...