Jump to content

тв-рс


Recommended Posts

имам един кабел който ми е заедно с пс-то,едната страна му е жак а другата е май е четирипинов но не сум сигурен защото не ги разбирам тези кабеляци,пробвах да ги свържа но не става,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГА,НА МЕН СА МИ ИЗВЕСТНИ 2 НАЧИНА С КАБЕЛ,ЗАВИСИ ОТ КОЙ ВИД Е ТЕЛЕВИЗОРА КЪМ КОЙТО ИСКАШ ДА СЕ СВЪРЖЕШ:

1)ОТ ЕДНАТА СТРАНА НА КАБЕЛА ИМА БУКСА КОЯТО ВЛИЗА В ЕДИН ОТ ИЗХОДИТЕ НА ВИДЕОКАРТАТА,А ОТ ДРУГАТА СТРАНА ИМА ЕДНА БУКСА С ДОСТА ПИНОВЕ(НЕЗНАМ КОЛКО СА ТОЧНО)ОТ ДАЛЕЧЕ КАТО ГИ ПОГЛЕДНЕШ ВСИЧКИ ПИНОВЕ СА ОГРАДЕНИ ОТ ПРАВОЪГЪЛНИК,АКО МОГА ТАКА ДА СЕ ИЗРАЗЯ;

2)ДРУГИЯТ КАБЕЛ КОИТО ВИДЯХ ПРЕДИ 3-4 ДНИ,ОТ ЕДИНИЯ КРАЙ БЕШЕ НЕЩО КАТО БУКСАТА НА МИШКАТА ТИ,А ОТ ДРУГИЯ НЯЩО КАТО МОНО КАБЕЛА ЗА ТОНКОЛОНИ,ДЕДА ГО ЗНАМ КАК СЕ КАЗВА-ЕДНО БОДЧЕ С НЕЩО КАТО КОРОНКА ОКОЛО НЕГО.

ВТОРИЯ ВИД КАБЕЛ ПРЕНАСЯ САМО КАРТИНАТА И СЕ КЛЮЧВА В ПОРТА НА ТВ-ТО TV-IN,ДОКАТО ПЪРВИЯ ТИ ПРЕНАСЯ И ЗВУК.А ТОЕСТ И НА ДВАТА КАБЕЛА КРАЯТ КОЙТО СЕ ВКЛЮЧВА ВЪВ ВИДЕОКАРТАТА БУКСАТА Е НЕЩО КАТО НА МИШКАТА ТИ.

вИЖ ОТ КОЙ ВИД ТИ Е ТЕЛЕВИЗОРА С МНОГО ПИНОВЕ ИЛИ САМО С ОБИКНОВЕННИ БУКСИ.

П.П ВКЛЮЧВАНЕТО НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ МЕХАНИЧНО СВУРЗВАНЕ НА КАБЕЛИТЕ(ПОНЕ ПРИ МЕН)НЕЩО ТРЯБВАШЕ ДА СЕ РАЗЧОВЪРКА РЕЗОЛЮЦИЯТА В НАСТРОЙКИТЕ,НО ЗА ТОВА НЕ МЕ ПИТАЙ!!!

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колко си спомням трябва да влезеш в пропертайса на декстопа,после аадванс,драйверите ти навидеокартата,значи някакъв надпис с името на видеокартата,след като влезеш в тях търсиш нещо отнасящо се до диплей,монитор.Като цяло трябва да смениш резолюцията,и става така че на телевизора се вижда точно по размер а на компа се прецанква,ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

След като прочетеш това със сигурност ще се справиш...

ТОВА ТУК!!!

:D

Благодаря! Темата ми свърши отлична работа :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...