Jump to content

Странна вибрация на Б6 1.9тди


koce_15

Recommended Posts

И моята е така, но явно в начален стадии много рядко придрусва и то като загрее иначе мотора пеее на сякви обороти. Ходих в Ауди и при още 2 маистора казаха да не пипам за сега тръгнал е, но е в началото. Намерил съм го маховика за 600лв на Sash s -30%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали има някакъв шанс да се сложи нормален маховик, защото съм чувал че ставало от 1.8 ABS, ако някой знае нещо по въпроса ше е хубаво да сподели!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

можеш ли да споделиш part номера на този маховик?

Това ли е той?

Поздрави!

Редактирано от Данаил Петров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

можеш ли да споделиш part номера на този маховик?

Това ли е той?

Поздрави!

Колега отдолу пише че този е на марката LUK:

# Engine Details :Engine cc: 1896

# Eng Code: AWX/BKE (96/85kW)

* Model: 415011210

* Manufactured by: LUK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Благодаря ви колеги, прави сте че е от демферния маховик маховика на мойта кола беше буквално счупен нямаше коски вътре прожини въте всичко е сол още се чудя как не е направил още по големи поразии....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си го с хубав и ако не си някой " рацер " да въртиш гуми като луд , ще изкара стотици хиляди километри :)

Доволен съм, намерих 2-ра употреба но е чисто нов няма никакъв луфт нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колко пари ти излезе 2ра рака, че и моя е за смяна ?

300лева ми излезна, обаче като взимаш си говори ако тресе да си го върнеш, аз така направих и човека ми даде 48часа срок да го кача и да видя, даде ми гаранция че няма да имам проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 600лв си го намерих нов на Закс ако не се лъжа. Обаче не е оригинален и кои знае колко ще искара. Твоя може да излезе и по-здрав. Скоро трябва да реша и да сменям, че често зе да претриса гадината пак 3г. го влача. :respekt:

Колега ти освен маховика смени ли и съединитела, претполагам е бил и тои за смяна ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 600лв си го намерих нов на Закс ако не се лъжа. Обаче не е оригинален и кои знае колко ще искара. Твоя може да излезе и по-здрав. Скоро трябва да реша и да сменям, че често зе да претриса гадината пак 3г. го влача. :hilezh:

Колега ти освен маховика смени ли и съединитела, претполагам е бил и тои за смяна ????

Съединителя аз го бях сменил защото ми избоксува една вечер и го смених на ЛУК 340лв ми излезна комплектра притискател+феродов, карал съм го около 10000км и сега като свалихме скоростите заради маховика го погледнахме не е износен грам като нов си е за мой късмет, а маховика ми беше на части станал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам оргинален маховик,каран но напълно здрав.Свалих го от моята кола,Б6 2.5 ТДИ AYM,понеже съм много умен и реших да сменям целия съединител барабар с маховика.Ако някой е закъсал,да идва да го взима,а за пари се ще се разберем нещо. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...