Jump to content

2.6 резонатори или тръби


Crunk_Style

Recommended Posts

някой които зане и е правилт акива интервенции да споделя че ми искат 200 лева за 2 резонатора,и се чудя дали да не сложа само тръби на местата на катализаторите,наложително е вече,единия вчера се запуши и много се мъчи животинката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми сложиха резонатори тип "пури" в Крафт на Околовръсното. Уж лъжели ламбда сондите, така ми обясниха. Цената беше 300 лева. Срязаха тръбите преди и след катализаторите, защото иначе се получават проблеми при заварките, ако се свали само катализатора. Патил съм си така на друга кола, на която оставих кожуха на катализатора.

П.П. За катализаторите взех около 140 кинта, не ги давай за по- малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единия катализатор е празен и тоа ми каза 4е ще ми сложи само прави тръби за 50 лева плюс единия катализатор тоест с приспадане от цената оферта ли е това или не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е с резонаторни гърнета, не знам как е с тръби но двигателя е почти безшумен, лошото е че тия гърнета са доста ниски и през един-два високи бордюра или леки препятствия по-невнимателно ако се мина и са дотам. Н есъм ги слагал аз и не мога да направя сравнение за преди и сега. Имаше една тема на колега - Лазаров, който смислено беше обяснил тези работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...