Jump to content

Проблем с ключа за парното


Ivo3

Recommended Posts

Имам следния проблем, врътката с която се превключва за да ти духа на краката или пък на стъклото не иска да помръдне. Седи на някакво средно положение и в момента вместо от една място духа от всякъде.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем, врътката с която се превключва за да ти духа на краката или пък на стъклото не иска да помръдне. Седи на някакво средно положение и в момента вместо от една място духа от всякъде.

Мерси предварително!

Прилича ми на скъсано или блокирало жило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или е пропаднао радиото и опира на врътката, но е малко вероятно. Бръкни през джабката и навдигни радиото на гореи опитай да завъртиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ме информирате при мен какво може да е. Значи врътката работи, завъртам за краката и си духа сравнително добре в краката, завъртам за духалките на таблото духа прекрасно, обаче като врътна за прозореца духа все едно съм пуснал през духалките за краката и ми обдухва много бавно стъклото. В тоя етап от духане в краката при завъртане на врътката към прозореца сякаш няма никакво съпротивление врътката, обаче като я връщам към краката нещо прищраква странно. Така както го виждм на жило прилича, обаче знам ли. Може ли да се елиминира проблема без да се демонтира цялото табло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получава се от блокирали клапи(листа и прахоляк набити в кожуха).лечението е само едно. сваля се всичко,почистват се клапите, претапицират се и се смазват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...