Jump to content

Газов инжекцион за 2.0 20V 5cyl


Recommended Posts

Ами може ама ако я галя сигурно с 90.Даже и при 100 ме съмнява даде 9 :hilezh:/>/>/>/>

Вие нали карахте също един НМ.Какъв разход ви дава газ/бензин.Моето у най големите задръствания тук зимата градско 16 повече не искаше.Това на газ.А бензина под 14 не ми е падал.Обаче забравих да спомена и при мен при зареждането от ЕКО.Не че искам да се оплаквам,че са ме излъгали.Като заредих тук,бутилката ми беше абсолютно празна.побра 29.915 литра :hilezh: а тя е точно 30.Но пък наистина си минах предвидените километри.Ако беха ми я напълнили на 80% което са 24литра точно,щеше да ми свърши газта на отиване с тоя разход от 12 още сигурно преди да съм минал 200км.А аз си минах 230 без проблем.На връщане ми побра 28.419 литра,демек съм имал кажи речи 1.5л в бутилката.Пак фулл до горе и на 100% бих казал.И си ме докара до Софето даже и остана за градско да повъртя.Изводите които си правя,е,че наистина са ми сипали реалното количество,което мен ме удовлетворяваше напълно,защото не обичам да спирам да дозареждам посредата на пътя.

Редактирано от audi_lover
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предишната кола 30 литровата бутилка повече от 25 литра никога не беше побирала,докато веднъж на ЕКО събра 31,при условие че имаше газ,след тихи спорове и показване на документи,паспорти,ми опростиха 7,00 лв.Разхода на газ при NM-а варира 16-17/100,ама куатрото си го иска горивото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да.Нормални стойности ще дойдат май май.Въпреки,че моята не е куатро вече,литър до 2 максиммум е надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се да ходя ли да я поразбутат малко на газ да върви повечко.Уж ми хвалят,че могът да я направят да върви доста по добре от сега.Те си знаят там стойности ала бала кво требва да правят :hilezh:/>Всичко ще е за сметка на по висок разход естествено :dance:

Редактирано от audi_lover
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развържи я, газта е евтина сега :).

Аз удрям редовно 18/100 ама работата ми е на 1700 метра.

Ама бива пред 14/100 бензин.

Инак на дълго свалям 10/11 на сто газ което е ок за моя туч.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пробвам това да видя дали ще има някаква разлика.Ама ще е другата седмица.Ще пиша естествено за резултати и доколкото е възможно какво са ми променили.Утре ще им се обадя на газаджиите,да си запазя час за другата седмица,че тази нема как,натоварено ми е малко. <_</>

Развържи я, газта е евтина сега :)/>/>.

Аз удрям редовно 18/100 ама работата ми е на 1700 метра.

Ама бива пред 14/100 бензин.

Инак на дълго свалям 10/11 на сто газ което е ок за моя туч.

Мене ми е за пробването и теста по скоро,че на неколко пъти тези които ми слагаха ГИ-то ми се хвалят,че могат едва ли не да я направят да върви повече от колкото на бенизин.Нещо което нема как да го повервам :hilezh:/>

Редактирано от audi_lover
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами във вторник съм при тях и ще пиша за резултати и впечатления.В момента върви еднаааа идея по малко от бенизина.Малко е,но се усеща :rolleyes:/>

Е хората верно вдигат 300 на газ,ама времето докато ги дигне с времето на бензина малко е по различно май май :hilezh: :hilezh:

Редактирано от audi_lover
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...