Jump to content

Масло за скорости


tanokaridi

Recommended Posts

Здравейте колеги,

ще сменям съединител скоро и ми капе масалце от скоростите там някаква гарнитурка ли е или и аз нз. Та въпросът ми е колко литра масло трябва да купя за да го сменя направо и какво масло да купя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам 80-ка, но може би и при теб ще е подобна ситуацията. Значи този теч може да се дьлжи и на семеринга на коляновия вал или избирача на скоростите (по-малко вероятно). Като свалите кутията обьрни там внимание, както и на нивото на маслото вьтре в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам 80-ка, но може би и при теб ще е подобна ситуацията. Значи този теч може да се дьлжи и на семеринга на коляновия вал или избирача на скоростите (по-малко вероятно). Като свалите кутията обьрни там внимание, както и на нивото на маслото вьтре в нея.

казваха ми за някакви семеринги при полуоската (нз дали са същите не разбирам) та ще ги сменям заедно със съединителя

Най-добрия избор е оригиналното масло,например от Порше.

Колега ок а знаеш ли колко литра събира и някаква цена горе долу ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ок а знаеш ли колко литра събира и някаква цена горе долу ?

Преди няколко години сменях маслото на скоростите,но доколкото си спомням беше около стотина лева.

От тази година обаче са увеличени цените на някои от оригиналните части и консумативите и най-добре да им звъннеш един телефон и да ги питаш конкретно колко масло ти е необходимо и колко пари ще струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал колегата вземай 2 литра от колегата АСЕ и си готов.На времето бях взел "оригинално" масло от Порше и го ядох,писал съм тема за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал колегата вземай 2 литра от колегата АСЕ и си готов.На времето бях взел "оригинално" масло от Порше и го ядох,писал съм тема за това.

А аз го ядох с неоригинално масло,марката беше Vaico.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам към потърпевшите от масло закупено от Порше.Не прави нашата грешка.Има една поговорка ,че умния човек се учи от грешките на другите ,а не от собствените си. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...