Jump to content

Проблем с прословуто колелце на километража


denis_li

Recommended Posts

Здравейте колеги имам проблем с километража. И той е с това прословуто колелце. Не мога да намеря никаде. Направиха го на машина с ерозийна нишка но ние става.Ако някой може да каже от каде де го намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега.. някъде из форума четох че колеце от стар касетофон пасвало идеално за километража.. дано да са били прави колегите съфорумци...Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам проблем с километража. И той е с това прословуто колелце. Не мога да намеря никаде. Направиха го на машина с ерозийна нишка но ние става.Ако някой може да каже от каде де го намеря.

Не става, като не пасва или не става, като пасва, но въпреки това не отчита километри ?

Колегата Vikingos е много коректен, лично съм си вземал от него колелце, но при мен и след подмяната километража не заработи.Оказа се друг проблема в последствие реших, че ще се занимавам някой ден, когато съвсем нямам какво друго да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става, като не пасва или не става, като пасва, но въпреки това не отчита километри ?

Колегата Vikingos е много коректен, лично съм си вземал от него колелце, но при мен и след подмяната километража не заработи.Оказа се друг проблема в последствие реших, че ще се занимавам някой ден, когато съвсем нямам какво друго да правя.

Здрасти колега,

Щом след смяна на колелцето не са тръгнали километрите може да се окаже, че не ти върти моторчето, което задвижва километрите, то е запоена на 3 крачета към платата и спойките се напукват.

При мен не работеха километрите и най-накрая след доста чудене да го разглобявам ли тотално за да изкарам колелцето се оказа, че то си е здраво и тука в някоя тема видях снимки от руски сайт, че се препоръчва да се припоят тия крачета за всеки случай и с един познат ги рпипоихме като преди това той замери с мултицет и каза, че има прекъсната спойка, аз не му повярвах, но след припойване и монтиране, при потегляне и хоп почнаха да се въртят колелцата на метрите и така вече година :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги извинявам се за нахалството ама как се вади стрелката че моита я напъвам и не иска а по силно ме е страх.

пробвай да я развиеш,на някой не се дърпа аз се развива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...