Jump to content

ПРОБЛЕМ С ПАЛЕНЕТО


alexi-drift

Recommended Posts

здравеите.карам АУДИ 100 2,3 БЕНЗИН,5 ЦИЛИНДРОВО 130 КОНЯ ИНЖЕКЦИОН 1991 ГОДИНА.ПРОБЛЕМАТ МИ Е СЛЕДНИЯ-ЕДИН ДЕН КОЛАТА ЗАПАЛИ МНОГО ТРУДНО А ВИНАГИ Е ПАЛЕЛА БЕЗ ПРОБЛЕМ,КАКТО И ДА Е ЗАПАЛИ И ТРАГНАХ,МИНАХ 10 КМ И КОЛАТА ЗАПОЧНА ДА ПРЕКАСВА И В ЕДИН МОМЕНТ ПРОСТО ИЗГАСНА И ОТТОГАВА НЯМА ПАЛЕНЕ.КА4ВА БЕНЗИН СВЕЩИТЕ ХВАРЛЯТ ХУБАВА ИСКРА(ДИСТРИБУТОРНАТА КАПАЧКА И ПАЛЕЦА СА МИ ЧИСТО НОВИ)ТА КАКТО СЕ КАЗВА БЕНЗИН ДА ТЕ ОДАВИ,ТОК ДА ТЕ УБИЕ НО НЕПАЛИ.НЕЗНАМ ПРОСТО ОТВЕДНАЖ СЕ СКАПА,ПРЕДИ ТОВА НИКОГА НЕ МИ Е ПРАВЕЛА ПРОВЛЕМИ.ПРЕДВАРИТЕЛНО МЕРСИ

Редактирано от alexi-drift
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Датчик на Хол ?!?

А КАДЕ СЕ НАМИРА И КАК МОГА ДА ГО ПРОВЕРЯ ЕВЕНТУАЛНО?МЕЖДО ДРУГОТО АУДИТО МИ Е КАТО ТОВА НА АВАТАРА МИ,АКО ИМА НЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ДЕ.

Редактирано от alexi-drift
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми на делкото няма нищо,само една букса от която жлизат три кабела ж делкото мойе ли ако някои от тях е прекаснат да пражи този номер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_<

Да прощаваш ма така ще ти доста трудно.според мен има проблем с налягането,най вероятно е помпата,ако ти се развали датчика на хол няма да ти запали колата.Започни от горивния филтър,после разбери дали помпата прави налягане,трябва ти манометър,и....Дано тръгне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,проблема ми с паленето сведох до две неща-датчик на хол или комутатора.моят двигател е от типа ААR.някои знае ли каде се намира комутатора?и как мога да разбера дали е изгорял?на ваг диагностика няма как да я кача,намирам се в испания и тук това ще ми излезе като да си купя общо взето друга :rolleyes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Датчика на Хол е в делкото и буксата му излиза от него.А комутатора се намира до бубината, при мен е черен на цвят и в него влиза голяма черна букса.При моя модел /Ауди 100 2.0 16v ACE 93/ се свалят с бубината заедно, на една плочка са.Можеш да направиш проба-грешка като махнеш бубината с комутатора и сложиш друга само за проба.А пластмасата на буксата на датчика на Хол с времето се изпича и се чупи.Започва да играе на ляво на дясно, може да се скъса някое кабелче от него вътре в делкото.При мен беше така, но бе оправен с запояване на кабелчето и залепяне на датчика към делкото без смяна .Иначе струва около 50 лв тук в БГ.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...