Jump to content

Продавам диагностични кабели VAG COM 409.1


Recommended Posts

Здравейте!

Продавам диагностични кабели за коли от 1990 до 2004 от VAG групата (VW, Audi, Seat и Scoda).

С кабелите могат да се следят живи данни на много датчици. Също могат да се трият грешки от наличните контролни модули в колата (ECU,ABS ...). Просто това е един доста бюджетен кабел, който трябва да го има всеки притежател на такава кола.

За VAG колите от ~1990 до 1995 трябва да се свързват посредством 2x2 преходник - 5 лева

Кабелът може да се използва и за Fiat, Lancia, Alfa със софтуер FiatECUScan

Може да се добави и допълнителен преходник за по-старите коли, който е на цена 15 лева.

Цената на VAG COM 409.1 е 30 лева

Комплекта включва: самия кабел и диск с драйвери и програмата

Намират се в Пазарджик

За контакти на ЛС, Skype: t3rz0v

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Имаш ли в момента наличен такъв комплект (кабела + диска)? И имаш ли преходника 2х2 за 5 лв, който е за по-старите автомобили от VAG групата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Колега с какво се различава този кабел от другият дето даваш за 70лв? И с какво е по различен от тези с които се прави диагностика в сервиза? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Разликата е че този кабел поддържа моделите до около 2004 година, а по-скъпия до 2010 година. Има много голяма вероятност в сервиза да са със същия като този кабел или ако не са с такъв, да са със някакъв универсален интерфейс, който чете широка гама автомобили. Повечето универсални няма как да изведат/програмират тези неща, които може този кабел или този от 70 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Кабела ще работи на конкретната кола. Може да се обадиш на 0894 523 532 за да направиш поръчка за кабел. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

35лв излиза кабела с адаптер за Б4 нали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да попитам нещо колега.

Вярно ли е,че въпросния кабел дето е за ВАГ КОМ 311.2 и 409.1 като се закачи на по-нова версия ВАГ КОМ да кажем 704.1 май беше и изгаря след 1-2 диагностики и каква е причината да изгаря?

И ако е така,то какъв кабел трябва си купя за да работи на новите версии безпроблемно и да не изгаря.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Въпросният кабел няма как да работи с версия по-нова от VCDS Lite, която е наследник на 409.1 (311.2 e по-стара).

Просто пълната версия на VCDS изисква съвсем друг модел кабел. Предлагам HEX-CAN USB кабел за последната версия на VCDS от Ross-Tech.Com

Подробности на ЛС. :dance:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...

здравей колега искам да поръчам въпросния ВАГКОМ кабел колата ми е А4 Б5  96година ако може ми пиши инфо за доставката и плащане и тел номер за да могага да се свържа с теб мерси предварително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

здр. колега имаш ли кабела и програмата за б41993

да ми пуснеш номер да се разберемкаде да ги изпатиш


здр. колега имаш ли кабела и програмата за б41993

да ми пуснеш номер да се разберем каде да ги изпатиш


здр. колега имаш ли кабела и програмата за б41993

да ми пуснеш номер да се разберем каде да ги изпратиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...