Jump to content

Имам една концепция за mp3 в колата...


Recommended Posts

Търся си сд/dvd/mp3 за кола, на което предния панел да може да се използва като самостоятелен mp3 плейр, когато е свален... в смисъл, да има някаква батерия (зареждаща се докато е поставен в колата) и някакъв изход за слушалки, като ходя на туризъм да не мъкна и панела, и отделен плеър, и зарядно... тоя панел така или иначе все е в мен. Ровя из техномаркетполисите, но и да има такова нещо, не е споменато в общия преглед, трябва да ги отварям едно по едно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова нещо не сам виждал,Но може да ползваш портативен плеар в колата, :bia:

... но ще ми е значително по-лесно, като отида на море, вместо да нося още един плеър, още едно зарядно, да качвам втори път плейлисти, да разнасям навсякъде мп3 плеър + панел от автомобилното сд, ако можеше да се опростят тия неща. Вижда ми се логично, но явно съм с уникални изисквания :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за ето тези решения се сещам единствено:

http://www.parrot.com/uk/products/car-stereos/parrot-rk8200

http://car-audio-review.toptenreviews.com/sony-car-audio-review.html

Да кажем, че решават проблема с плейлистите, ама пак остава това с панела - освен той да си стои скрит в колата...

Другия вариант е да си ползваш сегашното аудио (каквото и да е то, стига да има извод за включване на външна музика) и да си вземеш нещо от сорта на апод нано. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега...Това май е най-добрия вариант за мен :zustimm: или пък на grizzly варианта... хрммм :birthday: тъкмо съм до положение и авто радио, и телефон, и мп3 да са ми за смяна, така че ще се нагодя някак :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Благодаря колега...Това май е най-добрия вариант за мен :) или пък на grizzly варианта... хрммм :) тъкмо съм до положение и авто радио, и телефон, и мп3 да са ми за смяна, така че ще се нагодя някак :)

o-car-iphone.jpg

o-car-pic3__74249_zoom.jpg

VIDEO - OXYGEN AUDIO launches O Car

Редактирано от Blue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...